Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gelin, goldman, prenses, william

Prenses Gelin - William Goldman

Eski 03-05-2010   #1
Şengül Şirin
Icon7

Prenses Gelin - William Goldman

Prenses Gelin

William Goldman
EPSİLON YAYINLARI

"Bir insan dünyasının değişeceğini anı nerden bilebilir ki? Henüz gerçekleşmeden önceki tecrübelerinin, bütün o yılların bir hiç uğruna hazırlık olduğunu kim söyleyebilir ki?
En azından bir şeyler olmaya başladığının farkında olmalıydım Belki de hala farkında değildim; rüzgardaki ilhamı kim hissedebilirdi ki?"

Aşk, macera, korsanlar, prensesler, devler, mucizeler, korku, heyecan
Bütün bu unsurları içinde barındıran Prenses Gelin, masal tadında sürükleyici bir roman
Yazar okuyucularına, "Size sonu olduğunu söylemek üzere değilim, daha ilk satırda bunun benim yeryüzündeki en sevdiğim kitap olduğunu belirtmiştim Ancak çok kötü olaylar yaşanacak, yalnış insanlar ölecek Buna hazırlıklı olun" diyor

Cevap : Prenses Gelin - William Goldman

Eski 03-08-2014   #2
pınarcık

Cevap : Prenses Gelin - William Goldman

teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com