Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fiziksel, ingilizce, kişilerin, özellikleri

İngilizce Kişilerin Fiziksel Özellikleri

Eski 12-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İngilizce Kişilerin Fiziksel Özellikleri

Kelime

Türkçesi

Kelime Türkçesi
fat şişman short kısa
grey gri saçlı slim zayıf
has a good figure iyi görünümlü tall uzun
adult yetişkin has freckles çilli
teenager genç baby bebek
in his twenties yirmisinde thin sıska
bald dazlak wavy dalgalı saçlı
blonde, fair sarışın long uzun
short kısa wears glasses gözlüklü
child evlat middle-aged orta yaşlı
well-built boyu posu yerinde curly kıvırcık
average height orta boylu well-dressed iyi giyimli
dark esmer elderly oldukça yaşlı
old yaşlı young genç

Örnek Cümleler:Paul is tall and slim with blonde hair He's about twenty-five and is wearing a suitMandy is in her thirties and is rather fat She has dark, curly hair and is well-dressedEmma is middle-aged and is about 162 cm tall She has short, wavy, blonde hair and wears glasses She is slim and is wearing a dressPamela is about twenty-four and is of average height She has a good figure and has long, dark hair She is wearing a jumper, jeans and a pair of bootsKen is middle-aged and is of average height He is well-built with short, dark hair He is wearing a suitBrian is an elderly man who is short and fat He is bald and wears glasses He is wearing a jacketTimothy is a teenager with short, curly, dark hair He is about 160 cm tall and has freckles He is wearing a jumper, jeans and a pair of trainersCaroline is about seventeen with short, blonde hair She is very tall and thin and is wearing a short skirt and a blouse

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com