Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahmet, alper, batsın, dünya, tunga

Dj Alper Tunga &Amp; Mc Ahmet - Batsın Bu Dünya

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dj Alper Tunga &Amp; Mc Ahmet - Batsın Bu Dünya

Buraya gelmeni isteyecek son kişi ben olmalıydım oysa son söz sana bana ona buna kalırsa ayağına düştüm sanma , aldanma, fazla kanma, orada burada sana bana ona buna attığın havanı,çok göze batma sonra alırlar kadanı, git çağır ondan sonra babanıGit kendine göre birilerini bul ona sana farketmez bekar yada dul , yeterki olsun oda sana kul,sen benim kıymetimi bilemedin ya gerçekler seni acıtır oysa,senin gibi bir vefasızla olmaktansa sana bana ona buna batsın bu dünyaYalaka dolup taşmış bu dünya ne edep kalmış ne de haya,yüreklerde olmuş sanki bir kaya,insanların durumu ortada basbayaa kimden yardım istesen karşında bulacağın bir bahane ,azcık zorlasan insanların diyecekleri sanane,yüzsüzlerin durumu hep şahane mutlu olabiliyorsan daha ne?
Bunları sorun edersen olur hayatında hep dert,yaşamı sorun edersen geçer sana hep sert,bence takma kafaya bu hayat çok pert,en iyisi bencil ol olursun iyi fert,derdini söyle derman bulursun,söylemezsen eğer arar durursun,sen meyhaneye git kafayı bulursun,fazla içme haa kudurursun,sen takma kafaya herşey boş,sallama hayatı eğlen coş, unut herşeyi sonsuzluğa koş yoksa tadı çıkmaz hayat çok loş, bunların hepsi bir rüya hayat boş bence takma kafaya,gönderme yapalım Orhan Baba'ya bencede BATSIN BU DÜNYA !!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com