Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fenomen, film, olacak

Bu Film Fenomen Olacak

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bu Film Fenomen Olacak

Tolga Örnek’in hem yönettiği “Kaybedenler Kulübü”, sinema eleştirmenlerinden tam not aldı

KAYBEDENLER KULÜBÜ FİLMİNİN FRAGMANI - WEB TV
Tolga Örnek’in hem yönettiği hem de Mehmet Ada Öztekin’le birlikte senaryosunu yazdığı, başrollerini Ahu Türkpençe, Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in paylaştığı “Kaybedenler Kulübü” filmi, 25 Mart’ta vizyona girecek Filmin basın gösterimi dün Maçka’daki G-Mall Sineması’nda yapıldı Gösterime katılan sinema eleştirmenleri, filme tam not verdi Basına yansıyan sevişme ve öpüşme sahneleri için de eleştirmenler tarafından “Dozunda ve estetik” yorumu yapıldı
Eleştirmenler ne dedi;
"OYUNCULUKLAR BİRİNCİ SINIF"
Atilla Dorsay: “Sinemamızda son dönemde yapılmış en modern, en genç işi film Bütün bohem hayatı ve mutsuz gençliği, tatminsiz insanları anlatıyor Oyunculukların hepsi birinci sınıf Özellikle Nejat’la Yiğit harikalar Sevişme sahneleri de çok estetik verilmiş, hiç rahatsız etmiyor
"TURNAYI GÖZÜNDEN VURMUŞ"

Serdar Akbıyık “Son dönemde seyrettiğim, gençlere seslenen en başarılı film Tolga’nın bakışını çok beğendim Bu filmde turnayı gözünden vurmuş Oyunculuklar da çok başarılı Ben “Bu film fenomen olacak” diyorum Bir sinema filminde olması gerektiği kadar sevişme sahnesi var
"SENARYO AKILLICA YAZILMIŞ"
Alper Turgut “Beklediğimden daha iyi bir film olmuş Film, kadın-erkek ilişkilerinde batar diye düşünüyordum ama iyi toparlamışlar Senaryo akıllıca yazılmış Nejat İşler’e rolü çok yakışmış, hiç sırıtmamış O da rolünü sevmişe

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com