Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aksu, biyografi, kimdir, murat

Murat Aksu Kimdir - Murat Aksu Biyografi

Eski 11-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Murat Aksu Kimdir - Murat Aksu Biyografi

Murat Aksu hakkında

murat aksu hayatı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksunun oğlu olan Murat Aksu 24 Temmuz 1969'da Diyarbakır ilinde doğdu 1990 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduMurat Aksu, 1992-1994 yılları arasında Amerikada Oklahoma City Master Of Business Administrationda eğitim gördü

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde doktora yapan Murat Aksu sıra ile Boks Federasyonu, Kayak Federasyonu ve Futbol Federasyonunda görev yaptı

1996-2000 döneminde ise Futbol Federasyonunda Dış İlişkiler Kurulu Üyesi olarak çalışan Murat Aksu 2000-2004 arasında federasyonda yönetim kurulu üyeliği görevini yerine getirdi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com