Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hayatı, louis, tomlinsonun

Louis Tomlinsonun Hayatı

Eski 11-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Louis Tomlinsonun Hayatı

Louis Tomlinsonun Hayatı

Louis Tomlinsonun Hayatı

Louis William Tomlinson doğum adı Louis Troy Austin 24 Aralık 1991 yılında Doncaster İngiltere'de doğmuştur Annesinin adı Johanna, babasının adı Troy'dur 2000'de anne ve babası boşandı Daha sonra üvey babasının adını aldı Dört üvey kız kardeşi var, isimleri; Charlotte, Félicité ve ikizler Daisy ile Phoebe Tomlinson, çocukları çok sevdiğini söylüyor ve kız kardeşleri ile çok iyi anlaştığını Bu nedenle Fat Friends adlı bir play'de oynadıktan sonra oyunculuk okuluna gitti Louis'in If I Had You adlı bir dizide küçük rolleri oldu ve BBC'nin Waterloo Road dizisinde Louis okulda pek iyi bir öğrenci deiğildi ama sınıfları geçti Bunun hakkında "Eğlenmekle fazla meşguldum" diyor

2010 yılında Tomlinson X-Factor'ün 7 sezonuna yalnız olarak katıldı Hey There Delilah şarkısını söyledi ve üç evet aldı Make You Feel My Love şarkısı ile Boot Camp'de başarısız oldu ve One Direction grubuna konuldu One Direction'un kurulması hakkında "Hepimiz birbirimize baktık ve birbirimize yapmak istiyormusun diye sorduk Sonra cevabımız evet oldu" diyor X-Factor hakkında "Bazıları X-Factor'ün ün yapmak için çok basit bir yer olduğunu söylüyor Ama aslında çok zordu ve bizim hiç bir deneyimimiz yoktu Biz tamamen farklı bir erkek grubuz" diyor

Louis Robbie Williams'ı bir esin kaynağı olarak gördüğünü söylüyor Williams hakkında "Onu hep sevmişimdir Büyük bir hayranıyım" X-Factor 2010'da onunla tanışma şansını yakalamıştım Aynı zamanda Ed Sheeran'nı da çok sevdiğini söylüyor Tomlinson aynı zamanda büyük bir The Fray ve Michael Jackson hayranı olduğunu söylüyor Harry ve Louis için yakın arkadaşlar ve hayranları onlara "Larry Stylinson" diye hitap ediyor Tomlinson şu anda model Eleanor Calder ile bir ilişki yaşıyor 2011'de Louis'nin annesi ve üvey babası ayrldı ve kalbinin çok kırıldığını söylüyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com