Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2009, başkal, ilahiler

Başkal - İlahiler 2009

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Başkal - İlahiler 2009

Başkal - İlahiler 2009

• Albümdeki Eserler
[*]Allahu Allah[*]Elbet Bir Gün Öleceğiz[*]Geliyorum Ya Muhammed[*]Nasip Eyle[*]Gül Yüzünü Rüyamızda[*]Sarı Çiçek[*]Sevdim Seni Mabuduma[*]Şükürler Olsun[*]Uyan Ey Gözlerim[*]Maksatullah Albüm ile ilgili diğer bilgiler

Özgün ve Halk Müziği’nin sevilen ismi "Başkal", Ati Müzik etiketi ile yepyeni bir albüme imza attı

"Bir gece bu albümü yapmaya, duygularımın, hayata bakış açımın başka bir yönünü sergilemeye karar verdim" diyen "Başkal", ilhamını aldığı gece ve ayı da albüm kapağına taşıdı Albümün içeriğini de çalışmasına isim olarak seçerek, ‘İlahiler’ adını verdi

10 İlahiden oluşan ve Ramazan Ayı sebebi ile özel olarak hazırlanan albümün yapımcılığını ve yönetmenliğini de Başkal üstlendi Sanatçı sevilen ilahileri hepsi enstrumanlarında uzman sanatçılar eşliğinde seslendirirken, kendisine Avşar Mithat ve Bayülken de müzikal yoldaşlık ettiler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com