Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Genel Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bakar, kan, mısınız, tahlili, yaptırdım

Kan Tahlili Yaptırdım Bakar Mısınız?

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

slmlar
Test sonuşlarım bunlar:

glikoz : 811
kollesterol : 190
trigliserid : 271
VLDL : 542
HDL : 515
LDL : 843

doktorum açıklamayı tam yapmadıdurum nasılneler yapmalıyım veya yapmamalıyım114 kiloyum ve boyum 185
şimdiden teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

kan testinin onlarca çeşidi var,ne için yapdırdığınıza göre bakılır testeikincisi testin yanında herbir özelliğin normal alt-üst değerleri yazaren önemliside böyle testleri uzmanının değerlendirmesidirdrbişey dememişse demekki anormal bi durum yokdur ,aksi takdirde şunları yap,şunları yapma yada yeme,içme gibi uyarılarda bulunurdurbenim nacizane görüşüm böylesaglıklı kal
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

teşekkür ederim ilginiz için
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

senden sadece kan şekeri ve kollesterol tahlili istemişşekerin normal kollestrol biraz sınırı geçmiş,zaten kilolu oldugun için iki grubun tahlilini istemışgenelde kilolu insanlarda ya şeker yada kollestrol yüksek cıkarbunları nerden biliyosun dıye sorarsan kan tahlıllerı sonuclarının yanında normal degerlerı var ayrıca bende hersene tahlil yaptırırım az cok sonuç degerleri aklımda kalmış iştebence yinede başka bi doktora göster fikir alır,bu doktorların işi sonuçta:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

ilginiz için çok teşekkür ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com