Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
evleniyormargot, fragmanı, kardeşim, kız, tanıtım, weddingfilmin

Kız Kardeşim Evleniyor-Margot At The Wedding-Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kız Kardeşim Evleniyor-Margot At The Wedding-Filmin Tanıtım Fragmanı

Kız Kardeşim Evleniyor-Margot At The Wedding

Yapım : 2007, ABD

Tür : Dram / Komedi

Yönetmen : Noah Baumbach

Senaryo : Noah Baumbach

Oyuncular : John Turturro, Ciaran Hinds, Jack Black, Nicole Kidman, Jennifer Jason Leigh, Ashlie Atkinson, Flora Cross, Halley Feiffer, Lisa Emery, Sophie Nyweide, Enid Graham, Michael Medeiros, Joanthan Scwartz, Justin Roth, Michael Cullen, Matthew Arkin, Seth Barrish

Yapımcı : Scott Rudin

Görüntü Yönetmeni : Harris Savides

Müzik : George Drakoulias

Süre : 1 saat, 32 dk

Gösterim Tarihi : 18 Temmuz 2008

Özet

Margot kız kardeşinin evlendiğini öğrenince düğününe gitmek üzere oğlu ile birlikte yola çıkar İki kardeş bir süredir görüşmemektedir ve aralarında çözülmemiş problemler vardır Margot ve Pauline düğün için haftasonu bir araya geldiklerinde bu sorunlar tekrar gündeme gelecek ve bilinmeyen aile sırları deşifre olacaktır

Fragman'ı İzle

Kız Kardeşim Evleniyor Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com