Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
pembe, poset

Pembe Poset

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Pembe Poset

o gün biraz geç çıktı işyerinden kızserviside kaçırmıştıminibüs ile gidecekti evineminibüse vereceği para onun içini acıtıyorduailenin çalışan tek ferdiydiyatalak bi annesi,işsiz bir babası vardıkız kardeşi Nazlı 6 yaşındaydıNazlı tam 1 yıldır babasının ona pilli bebek almasını bekliyorduablası gecikince sabırsızlandıo akşam nazlı kız, herhalde ablam bana bu akşam bebek alıp öyle gelecek diye düşündü
acı bir tebessüm vardı aynur'un yüzündeonun kahkahalarla güldüğünü hiç gören olmamıştıkız kardeşini düşündüpilli bebekle oynama yaşı nerdeyse geçmekte olan kız kardeşini düşündü minibüse binerken
aynur'un bir de asalak bir abisi vardımaaşını alır almaz kuzgun leşe yapıştırdığı gibi kızın başına çöken abisiakşama kadar ayakkabılarının topuğunu eze eze mahallede volta atan bir serseriydi muratevlerine gelen komşuları annesi ilaç alsın diye yastığının altına para koyuyorlardı bazenmurat,hasta ziyaretine gelenler gider gitmez yastığının altını kontrol edecek kadar aşağılık bir adamdı
genç kız yine beyaz hayallere dalmıştı,elindeki pembe poşete sarılırkensaat 10'a geliyordu2 yolcu kalmıştı minibüste2 durak sonra onlarda indiyanlız aynur kalmıştı minibüsteaynadan genç kızı gözleriyle taciz eden şoför,aynur'un indir beni demesine aldırış etmeden son durağıda geçtiiğrenç bir kahkahayla cep telefonundan birilerini aradı müthiş bi piliç yakaladım çocuklar her zaman ki yere gidiyorum hemen gelin dedigenç kız beyaz hayallerinden irkildibeyaz hayalleri yerini bembeyaz bi surata bıraktıkalbi duracaktıayaklarının bağı çözülmedi,koptu sankibağıramıyordu bilekorkusundan bayıldıormanlık bir yerde durdu minibüsşoför kızı aşağıya indirdi,ağzını bir bantla kapattı,başına bir un çuvalı geçirdigenç kızın bebek saflığındaki göz yaşları süzülürken yanaklarından,dört karanlık adam daha geldi ve intikam alır gibi tecavüz ettilersaatlercehani öldü öldü,dirildi derler ya!genç kız öldü ama bir daha dirilemedikızın öldüğünden emin olmak için nabzını kontrol ettiler ama nabız yoktukahkahalarla çıkardılar aynur'un başındaki çuvalıiçlerinden biri donakaldı murat dedi biri,ne oldu murat dedi? dedi ötekimurat cevap veremediçünkü tecavüz ederek öldürdükleri minik elli genç kız murat'ın kız kardeşiydi
bir türlü bırakamadığı,eliyle sıkıca tuttuğu pembe poşetten küçük nazlı için aldığı pilli bebek ve abisi için aldığı beyaz gömlek çıktıpoşetten çıkan en anlamlı şeyse,üzerinde siz benim herşeyimsiniz yazan küçük kağıttı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com