Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dinle, kitabının, sadece, özeti

Sadece Dinle Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sadece Dinle Kitabının Özeti

Sadece Dinle

“Ben Annabelim Her şeye sahibim Manken gibiyim, akıllıyım, sosyalim Şanslılardan biriyim Peki, acaba gerçekten öyle miyim?”

Annabel Greene, her şeyi olan kızdı En azından Kopfs mağazalarının reklamlarındaki rolü şuydu: En iyi öğrenci, popüler ponpon kız, arkadaş grubunun gözdesi, mezuniyet balosunun göz alıcı kraliçesi Oysa gerçek hayatta, Annabel hiçbir şeyi olmayan kızdı: Kötü-kalpli-ama-ilginç Sophie ile olan arkadaşlığı pis söylentilerle sona erdiğinden bu yana yakın arkadaşı kalmamıştı Ablasının yeme bozukluğu ailesini meşgul ettiğinden evde de huzuru yoktu Annabel, aklındakileri ve içinden geçenleri kimseyle paylaşamıyordu Derken Owen Armstrong ile tanıştı Yoğun, müzikle haşır neşir ve sonuçlar ne olursa olsun, daima gerçeği söylemeye kararlı bir gençti Owen Sorunlarıyla yüzleşmekten nefret eden bir kız, şeffaflığa tutkun bir çocukla duygusal bağ kurabilir miydi? Ve Annabel, acaba Sophie ile arkadaşlığını sona erdiren o gece aslında neler olduğunu anlatma cesaretini kendinde bulabilecek miydi?

Eşsiz yazar Sarah Dessen Türkiyedeki genç okurlarıyla Sadece Dinle aracılığıyla ilk kez buluşuyor

“Dessen, karakterlerinin iç dünyalarıyla dış çevrelerini irdeliyor ve onların kusurlarını, insani yanlarını, mücadelelerini ve başarılarını gözler önüne seriyor Roman hem karmaşık hem de inandırıcı bir şekilde gençlerin zihnine dalıyor, bu zihinlere hayat veriyor Okuyucular, çevirdikleri her sayfayla beraber karakterler hakkında daha fazla şey merak ediyor

-School Library Journal

Sarah Dessen: Sarah Dessen, çağdaş ilkgençlik romanlarına odaklanmış bir yazardır Kitaplarından birçoğu ödüller almıştır ve son romanı The Truth About Forever (Sonsuzluk Hakkındaki Gerçek) (Artemis, 2009) gelmiş geçmiş En İyi On Gençlik Kitabı arasında gösterilmiştir Yazar Kuzey Carolinada yaşamaktadır

Yazar:Sarah Dessen
Yayınevi:Artemis Yayınları
Sayfa Sayısı:426
Etiket Fiyatı:19,00 YTL
Basım Tarihi:Eylül 2008

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com