Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşık, kitabının, olma, sanatı, zen, özeti

Zen Ve Aşık Olma Sanatı Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Zen Ve Aşık Olma Sanatı Kitabının Özeti

Zen ve Aşık Olma Sanatı

"Dr Brenda Shoshanna'nın söyledikleri gerçekten de olağanüstü"
- Marianne Williamson, Çok Satan Kitaplar Arasındaki Sevgiye Dönüş'ün yazarı

Âşık olmak için dünyaya geldik Aşk günlük var oluşumuzu canlandırır, bedenimize ve zihnimize şifa verir, her anı değerli kılar Öyleyse neden sürekli âşık değiliz?

Psikolog, ilişki uzmanı ve Zen uygulamacısı Brenda Shoshanna, Zen ve Âşık Olma Sanatı'nda okuyucuya Zen uygulaması yolu ile ilişkiler üzerine psikoloji bilgisini birleştirerek romantik ilişkilerini nasıl yenileyeceklerini gösteriyor Bu uygulamalarla verilen Ayakkabılarınızı Çıkarmak (ulaşılabilir hale gelmek) Mindere Oturmak (kendinizle buluşmak) Evi Temizlemek (içinizi boşaltmak) ve Sopayı Kabul Etmek (Darbelerle Baş Etmek) gibi dersler, sık görülen hatalı iletişim, yalan, ihanet, kıskançlık, güvensizlik, kayıp ve hayal kırıklığı gibi sorunlara ilişkin yeni içgörüler sunabilir Zen uygulamasının bu derslerini kullanarak, hayatınızı aşka açabilir, âşık olabilir ve âşık kalmaya devam edebilirsiniz

Yazar:Dr Brenda Shoshanna

Yayınevi:Goa Basım Yayın

Sayfa Sayısı:224

Etiket Fiyatı:14,00 YTL

Basım Tarihi:Ağustos 2008

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com