Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
keynes, kitabının, özeti

Keynes Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Keynes Kitabının Özeti

Keynes
John Maynard Keynes XX yüzyılın en tanınmış ve en etkili iktisatçılarından biri olarak bilinir Bu özelliğinin yanında, etik ve olasılık kuramı üzerine yazan bir düşünür, Bloomsbury Grubu'nun üyelerinden biri olan bir sanatçı ve sanatçı hamişiydi Bu çalışmanın katılımcıları Keynes'in iktisat kuramı ve metodolojisi üzerine geliştirdiği görüşleri onun yaşamının kişisel özellikleriyle harmanlayarak irdeliyor Keynes'in yapılandırdığı kuram ve görüşlerin kaynaklarına dönük açık referanslar, yazışmalarının günyüzüne çıkardığı gerçekler ve dönemin ruhunun bütünlüklü bir incelemesi yoluyla geçen yüzyılın iktisat teorisini baştan ayağa yenilemiş bir düşünürün portresi şekilleniyor Konunun uzmanlarına olduğu kadar meslekten olmayan okuyucuya da seslenen nitelikli ve açınlayıcı bir Keynes monografisi

Yazar:Keynes

Yayınevi:Dost Yayın Dağıtım

Sayfa Sayısı:303

Etiket Fiyatı:20,00 YTL

Basım Tarihi:Haziran 2008

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com