Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kitabının, melek, yüzlü, özeti, şeytan

Melek Yüzlü Şeytan Kitabının Özeti

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Melek Yüzlü Şeytan Kitabının Özeti

Melek Yüzlü Şeytan

Taşradan gelip Pelham Mücevheratta satış elemanı olarak çalışmaya başlayan kenar mahalle güzeli Julianın hayatı bu servetin genç mirasçısı Lelle düğün gününde kurye görevi yaparak istediği kolyeyi götürmesiyle değişir Julianın akıl almaz dürüstlüğü ve girişkenliği karşısında etkilenen Lell ve arkadaşları yeni bir Eliza Doolittle yaratmak için fırsat kollamaktadırlar

Büyülü bir dünyanın parlak ışıkları altında başı dönen Julia, Lellin kocasının ona göstermiş olduğu ilgiye hazırlıksız yakalanır Bunun üzerine yeni arkadaşları onu tanrıçalıktan indirip, beş parasız bir şekilde ortada bırakırlar Bu ani değişimle Julia eski yaşantısına dönüp kim olduğunu hatırlamaya çalışacaktır

Trajikomik bir olay örgüsüne sahip Melek Yüzlü Şeytan modern şehir hayatını tüm inişli-çıkışlı yönleriyle bir peri masalına dönüştürüyor

Bu kitabı okumak Tiffany mağazasında alışveriş yapmaktan daha eğlenceli Cosmopolitan

Karasyov ve Kargman bu kitapta Manhattanın üst tabakasında hüküm süren acımasız zenginlerin iç dünyasına yönelik cesur ve gerçekçi bir okuma sunuyor Kirkus Reviews

Yazar : Carrie Karasyov, Jill Kargman

Yayınevi : Koridor Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 232

Etiket Fiyatı : 10,00 YTL

Basım Tarihi : Temmuz 2008

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com