Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatan, büyük, fiyaskoları, kitap, tarihteki

Tarihteki En Büyük Fiyaskoları Anlatan Kitap

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tarihteki En Büyük Fiyaskoları Anlatan Kitap

"Büyük Aptallıklar Kitabı", tarihe geçmiş en büyük fiyaskoları, içyüzünü ya da gülünç yanlarını bilmediğiniz pek çok olayı bir arada sunarak genel kültürümüzü tazeleme fırsatı sunuyor

İçyüzünü ya da gülünç yanlarını bilmediğiniz pek çok olay hakkında son derece ilginç bilgiler vererek genel kültürünüzü tazelemenin yanı sıra size sık sık “Yuh artık, bu kadar da olmaz” dedirtecek bir kitap çıktı Omega Yayınları'ndan: "Büyük Aptallıklar Kitabı"

“Hey, dur! Bırak o elmayı, ısırma!

“Siz daha önce böyle bir at gördünüz mü yahu? Bu işte kesin bir üçkâğıt var…”

“Naptın kaptan be! Yolcularla kırıştıracağına dümenin başından ayrılmasaydın ya…”

“Ben bir uçan bombaya binip şurdan şuraya gitmeeem, kimseyi de göndermeeem…”

“Yüce efendimiz, Kralların Kralı, bu sefil mahlûk bir köleden çok bir casusa benziyor, etmeyin, dinlemeyin şunu Bana güvenin, göreceksiniz, iki vakte kadar bütün Yunanlılar Farsça konuşmaya başlayacak

Tarihe geçmiş pek çok fiyaskonun aktörleri arasında bu tür sözler söyleyecek kişiler olsaydı bugün belki her şey çok farklı olurdu

Bu büyük fiyaskoları yaşamış kişilerin canı fena halde yanmış olabilir, ama hayatın cilvesi işte, o zaman da bu kitabı okurken hoşça vakit geçirmemizi sağlayacak ölümcül derecede gülünç olaylar tarihe geçmemiş olacaktı

Tarihe geçmiş en büyük fiyaskoları bir arada okuyabileceğiniz "Büyük Aptallıklar Kitabı", Ken Lytle ve Katie Carcoran Lytle tarafından kaleme alındı

Büyük Aptallıklar Kitabı / Tarihe Geçmiş En Büyük Fiyaskolar

Ken Lytle, Katie Carcoran Lytle

Omega Yayınları

Fiyatı: 1250 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com