Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
darwin, kitabının, komplosu, özeti

Darwin Komplosu Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Darwin Komplosu Kitabının Özeti

Darwin Komplosu

Herkesin bir sırrı vardır; ancak bazı sırlar yerleşik inançlarımızı yerle bir edebilir

Türlerin Kökeni adlı kitabıyla insanlık tarihiyle ilgili bilgileri kökünden sarsan Charles Darwin Darwin hakkında araştırma yapan bir kadın öteki erkek iki bilim adamı İki uzman, Darwin'le ve ailesiyle ilgili umulmadık bilgilere ulaşırlar Başbaşa geçirdikleri saatler onları birbirine yaklaştırırken, kütüphanelerin uçsuz bucaksız köşelerinde devam eden yorucu çalışmaları yalnız Darwin'le değil kendileriyle ilgili gerçeklerin su yüzüne çıkmasına yol açacaktır Darwin hakkında öğrendikleriyle kendileri hakkındaki keşiflerinin benzerliği, bu yüzleşmeyi ürpertici boyutlara götürür Tarih gerçekten de, tekerrürden mi ibarettir? Bir insan bildiğini sandığı şeylere ne kadar güvenebilir? Bellek güvenilir bir arkadaş mıdır, yoksa bize oyun oynamaya her an hazır olan anlaşılmaz bir düşman mı?

Darwin Komplosu onlarca kuşkucu sorunun eşliğinde, temposunu bir an bile düşürmeden gerilimli bir finale doğru ilerlerken, okurlarına gizemli ve entrikalı, esrarengiz tanıklarla dolu ve gerçeğe doğru atılan her adımın sarsıcı sonuçlar doğurduğu bir dünya sunuyor

Yazar : John Darnton

Yayınevi : Merkez Kitapçılık ve Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 380

Etiket Fiyatı : 20,00 YTL

Basım Tarihi : Mayıs 2006

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com