Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acılarım, konuşuyor, sustumyanlız

Sustum!Yanlız Acılarım Konuşuyor!

Eski 08-06-2007   #1
suskun

Sustum!Yanlız Acılarım Konuşuyor!

Canım acıyor Yüreğimin ta içi parçalanıyor adeta ama susuyorum, susmak zorunda hissediyorum kendimi

Dudaklarımda "Sustum" ibaresi, ellerimde kocaman bir sensizlik En çok canımı yakanda bu zaten

Ben susuyorum
Susmalıyım
Yalnız acılarım konuşmalı
Fakat kimse duymamalı

İçimizdeki çatışmaları yok edebilsem keşke Seni pembe hayallerimize götürebilsem Kömür karası gözlerinin parlaklığı gibi mutlulukları savurabilsem önüne Ama yapamam, yapmamalıyım Dudaklarımdan kelimeler dökülmemeliSusmam lazım şimdi! Yüreğim yansada tenimin beyazı gibi beyaz kalmalı senin için açtığım gönül sayfam Kanamamalı, acısını haykırmamalı Susması lazım şimdi!

Bir tek yüreğim konuşmalı O haykırmalı O anlatmalı yaşadıklarını O hesabını sormalı ona yaptıklarının bedelini Herkesi ve de her şeyi susturmalı, o konuşmalı bir tek

Toprakla alabora olmak çok mu yakın sence?
Şunu anladım
Ölmek demek değil şu mezar taşları
Şurda yaşarkende yok olup gitmek varmış

Dudaklarımda "Sustum" ibaresi, ellerimde kocaman bir sensizlik Ben sustum, yalnız acılarım konuşuyor Fakat kimse duymuyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2007   #2
okaliptus

çok güzel suskun teşekkürler paylaşım için

bu arada ayın üyesi olmuşsun tebrik ediyorum :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2007   #3
suskun

teşekkür ederim sevgili okaliptus!
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2007   #4
okaliptus

ben teşekkür ederim canım güzel paylaşımların için :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2007   #5
Gözyaşı

Bir tek yüreğim konuşmalı O haykırmalı O anlatmalı yaşadıklarını O hesabını sormalı ona yaptıklarının bedelini Herkesi ve de her şeyi susturmalı, o konuşmalı bir tek
Hele şükür yorum yapabildim internet ne kadar yavaşladı

Eski 08-06-2007   #6
suskun

okuyan gözlerine sağlık gözyaşı teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2007   #7
mate

Dudaklarımda "Sustum" ibaresi, ellerimde kocaman bir sensizlik Ben sustum, yalnız acılarım konuşuyor Fakat kimse duymuyor

çok güzel
teşekkürler canım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2007   #8
bukettt

teşekkürler çok güzel bi şiirdisende hep susuyorsun:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-07-2007   #9
suskun

sevgşlş mate ve bktrul yorumlarınız için teşekkür ederim:))Evet bende hep susuyorum bktrul:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-12-2007   #10
pars33

teşekkürler suskun emeğine sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-12-2007   #11
angelesdream

şiiri tekrar tekrar tekrar ve tekrar okudumöyle güzelkiöyle güzel anlatılmışki birşeyleracılar hayyaller,hüzünler ve yasaklar,anlatıcak kelime bulamıyorumçok beğendimharıkasın tatlım
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com