Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2012, burç, ekim, günlük, yorumları

28 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

Eski 10-27-2012   #1
Şengül Şirin

28 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

28 ekim 2012 günlük burç yorumları

KOÇ burcu 28 Ekim 2012 yorumu

Birçok konuda kafanız sistemli çalışacak Özgürlük ve değişkenlik isteğiyle hareket edebilir, yapacağınız görüşmelerde, iyi bağlantılar sağlayabilirsiniz Kendinizi geliştirmeye yatkın bir dönemdesiniz

BOĞA
burcu 28 Ekim 2012 yorumu

İş alanlarında aktif bir haftaya başlıyorsunuz Beklenmedik yerlerden destek alabilirsiniz İş dünyasında yaratıcı yönlerinizin üzerine gitmelisiniz Gün içinde özel hayatınızda yetersizlikleriniz olabilir

İKİZLER

Geleceğiniz için adım atmak adına harika bir gün olabilir Dış ortamlarda veya farklı insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz İş sorumluluklarınızın düşüncelerinizde sizi aşağıya çkemesine izin vermeyin

YENGEÇ

İş konularında bugünün olumlu enerjisinden yararlanın Ortaklaşa para konularında mantığınız devrede olacak Eğlence ve aşk hayatınıza yapacağınız harcamalar canınızı sıksa bile, keyfinizi artırabilirsiniz

ASLAN burcu 28 Ekim 2012 yorumu

Düşündüklerinizi hayata geçirmek kolay olabilir Sevdiğiniz insanla yapacağınız seyahat ve yolculuk planları sizi heyecanlandıracak İşleriniz için bugünün olumlu enerjisinden yararlanmalısınız

BAŞAK

Kafanız yapılması gerekenler adına çok hızlı ve yapıcı çalışabilir İş alanlarınızda duygusal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz Yakın çevre sorumluluklarınızın sizi fazla bunaltmasına izin vermeyin

TERAZİ

Sevdiğiniz insanla iletişiminiz güçlü akacak Değişimlerden hoşlanacaksınız Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün içerisindesiniz Kafanıza takılan tek şey bu aralar parasal durumunuz olabilir

AKREP

İş alanlarınızda şanslı etkilere sahip olacaksınız Evinizde vakit geçirecekseniz, işlerinizi tamamlamak keyif verebilir Hayatınızdaki bazı şeyler moralinizi bozsa bile, çok fazla etki altında kalmayın

YAY

Sanatsal ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde farklı oluşumlara açık bir gün geçirebilirsiniz Kalbiniz boşsa, karşı cinsle iletişiminiz hızlı akacak Hayatınızdan gitmesi gereken insanlar ise hâlâ çevrenizde

OĞLAK

Aile hayatınızda değişimlere açıksınız Parasal konularda yumuşamaya müsaitsiniz Arkadaş ilişkilerinizde detayları gözden kaçırıyorsunuz, bu da hak etmediğiniz şeyler yaşamanıza neden oluyor

KOVA

Arkadaşlarınızla güzel planlar içerisine girebilirsiniz İletişime ve gruplara dayalı işlerinizde şans sizden yana olacak İnsanları ikna etmek, yapabileceklerinize inandırmak kolay olabilir

BALIK

Kariyer alanlarınızda esnek ve heyecanlı duygular içinde olacaksınız Dış ortam ilişkilerinizin ve iş ortamlarınızın moralinizi kolay etkilemesine izin vermemeye çalışın Maddi konularda yardım göreceksiniz

Hande Kazanova
Astroloji Uzmanı

Cevap : 28 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

Eski 10-27-2012   #2
Şengül Şirin

Cevap : 28 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Gökyüzü bugün iş ilişkilerinizde ilk izlenimin bir hayli önem taşıdığına işaret etmekte Olabildiğince pozitif davranmalı ve kendinizi ispatlamak için cesaretli davranmalısınız Sahne sizin uzun zamandır ilk defa kendinizi bu kadar kararlı hissetmenin getireceği avantajları sonuna kadar değerlendirmelisiniz Gün içinde trafikten kaynaklanan gecikmeler söz konusu olsa bile gerilmeden hareket edin soğukkanlılığınızı koruduğunuz takdirde her şey kolaylıkla ilerleyecektir Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sürpriz bir seyahat teklifi ile mutlu olabilir baş başa kalmanın keyfini uygun zamanlarda değilsiniz biraz daha zamana ihtiyacınız var

Günün Olumlaması:
Sevgi ile sevgisizliği yenebilmeyi doğru ile yalanı alt edebilmeyi inançla inançsızlığı yıkabilmeyi seviyorum kendimi sevdiğim gibi Doğruluğumla eğriliğimi düzeltebilmeyi her şeyden çok kendimi sevebilmeyi dost yüzlü samimiyetsizleri ayırt edebilmeyi öğrenebilmenin yaşayabilmenin mükemmelliğindeyim ben bugün

Günün Rengi: Beyaz

Günün Kristali: Mercan

BOĞA

Gökyüzü bugün oldukça neşeli ve enerjik bir ruh halinde olacağınıza işaret etmekte Kendinize olan güven ve saygınız çevrenizi de fazlasıyla etkileyecektir Kararlı davranışlarınız ve haklarınıza sahip çıkarak hareket etmeniz adeta yaşadığınız zorluklardan sonra ayağa kalkmanızın imkansız olduğu düşüncesinde olan kişilere vereceğiniz en güzel cevaptır Adeta karanlık günlerin ardından doğan güneş gibi yaşam sizin için yeniden şekillenmekte Siz yaşanmışlıklarınızın ruhunuza kattığı derinlikle iş ve özel yaşamınızda yenilenmektesiniz Özel yaşamınızda deneyimlediğiniz hayal kırıklığının ardından gelen güzel günlerin keyfini çıkarın Güven tazeleyin ve bırakın aşkın coşkusu yaşamınızı sarsın

Günün Olumlaması:
Susup söyleyemediğim tüm duygularımı düşüncelerimi özgür bırakıyorum bugün Rüzgarla savuruyor aşkla sana gönderiyorum Hissetmen anlaman ve beni seninle tamamlaman için Aşkın gücü ile imkansızı başarabilmenin mucizesi ile yeniden doğuyor yaralarımdan aşkla iyileşiyor ve şifa buluyorum

Günün Rengi: İnci beyazı

Günün Kristali: Peridot

İKİZLER

Bugün alınganlık duygunuzu kontrol altına aldığınız takdirde yaşanacak bir çok olumsuz durumun önüne geçebilirsiniz ya da spora başlamak istiyorsanız harekete geçmelisiniz Disiplinli hareket ederseniz kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz Bugün kariyeriniz açısından bir hayli önem taşımakta Uzun süredir işsizseniz ya da yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorsanız harekete geçmeli ve bu konu ile ilgili tüm görüşmelerinizi tamamlamalısınız Ne kadar sosyal olursanız isteklerinize ulaşmanız o denli kolay olacaktır İstek ve şartlarınıza uygun gelişmeler yakalayarak uzun süren bir karanlıktan sonra aydınlığa geçiş ve yükselişi deneyimleyebileceğiniz zamanlardasınız

Günün Olumlaması:
Pratik zekama güveniyor ve soğukkanlılığımı koruyarak hareket ediyorum Suları aktığı yönden çeviremem ama taşmasını engelleyecek fikirler üretip uygulayabilirim Zekamı sezgimle ve yeteneklerimle birleştiriyor akışın getirdiği zorluklara karşı mücadele etmeyi seçiyorum

Günün Kristali: Akuamarin

YENGEÇ

Huzur kazanç ve güzel gelişmelerin yaşanacağı harika bir gün sizleri karşılamakta İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz Bugün sezgilerinize güvenerek hareket edin Özel yaşamınızda ise aşk ve aile hayatınızda sihirli bir el değmişçesine düzenlemeler getirerek huzursuzlukları özel bir müdahaleniz olmadan yaşamınızdan söküp atacak adeta Aşk hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler özellikle evli Yengeç’ler için oldukça sevindirici olacak Başkaları yüzünden doyasıya yaşayamadığınız duyguları hiçbir engel olmadan yaşayabilmenin mutluluğu yaşamının tümüne yansıyacak

Günün Olumlaması: Sarının gücünü siyahın gizemini kırmızının coşkusunu beyazın duruluğunu ruhumda barındırabilmenin şükründeyim Yüksek bilincim yaşamın derinliğine inebilmenin becerisi gizemli dünyanın kapılarını aralarken bana ben sürekli ölür dirilir ve yenilenir aldığım her nefesin kutsallığının idrakine varırım

Günün Kristali: Labradorit

ASLAN

Gökyüzü bugün geçmişte yaşadığınız üstü hiç kapanmamış bir yaranın kanayabileceğine işaret etmekte Fakat bu kez o dönemlerden çok daha olgun deneyimli ve haklarınızı korumanın bilincindesiniz Gün sizin için ne kadar zorlayıcı olsa da sahip olduğunuz yüksek dirayet sayesinde yaranızı kanatanlardan hesap sorup hakkınızı alacağınız bir gündesiniz İş hayatınızda yeni tanıştığınız insanlara dikkat etmeli gelen öneri ve tekliflere sıcak bakmamalısınız Bugün aile bireylerinden birinin hakkınızda yaptığı olumsuz konuşmaları öğrenebilir kırılsanız dahi ciddi bir yüzleşme yaşayarak kimsenin sizi aptal yerine koyamayacağını gösterebilirsiniz

Günün Olumlaması: Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerimden yeniden doğuyor yepyeni başlangıçlara aşkla yürüyorum Korkularımdan su gibi akıp giden gözyaşlarımla arınıyor güçleniyor ve attığım her adımın sorumluluğunu alıyor hayatın akışı ile tamamlanıyorum

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Ay taşı

BAŞAK

Gökyüzü eş ya da sevgilinizin size yaşattığı olumsuzlukların izlerini ruhunuz başta olmak üzere tüm hayatınızdan silmeniz için destekliyor sizleri Sezgilerinize güvenin ve cesaretli davranın Hiçbir şey sizin mutluğunuzdan daha değerli değildir Başkalarının size vermediği değeri onlara vermekten vazgeçin ve yaşadıklarınızı değiştirebilecek olduğunuzun bilinci ile hareket edin Hayata bir kez geldiğinizi hatırlayın İş hayatınızda da şansınızı zorlamalı isteklerinizi hayata geçirmek için tüm görüşmelerinizi yapın Biraz disiplin sabır ve inanç sizi şu anda bulunduğunuzdan çok daha iyi noktalara getirecektir

Günün Olumlaması: Gözlerimde yedi veren güllerinin yansıması yüreğimde aşkın tüm coşkusu ile uyanıyorum yeni günün sabahına Evrenin güzellikleri ile bütünleşiyor var olmanın şükrü ile her anımı en güzelin hayrına değerlendiriyor ve isteklerime aşkla erişiyorum

Günün Rengi: Oranj

Günün Kristali: Obsidyen

TERAZİ

Mücadele edip sonuç alamadığınız konularda kararlar alıp başarı ile uygulayacağınıza işaret etmekte Kendinizi hiç olmadığınız kadar güçlü ve kararlı hissedeceksiniz bu haliniz size bir çok kapıyı aralayacaktır Doğru yerde ve doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde kullanacak özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz Beklentilerinizi hedeflerinizi belirleyin ve ilerleyin Ufak tefek zorluklar söz konusu olsa da kazanan siz olacaksınız Kendinize inancınız sizi şu anda bulunduğunuz noktadan çok daha farklı yerlere taşıyacaktır

Günün Olumlaması: Yüreğimde kopan her fırtınadan sonra yenilmeden değişmeden ve özüme sadık kalarak yenilendim Yenilenirken geliştim öğrendikçe aydınlandım okyanusta bir damla olmanın şükrüne vardım Şimdi yaşam bana nimetlerini bolca akıtıyor ve ben tüm akıl yetilerimle emeğimle işime eşime sevdiklerime sarılıyor zenginliğime zenginlik katarak ilerliyorum

Günün Kristali: Yakut

AKREP

Gökyüzü şanslı keyifli ve sağlıklı bir günü müjdelemekte sizlere Bugün her işiniz kolaylıkla ilerler ve kendinizi ifade etme gücünüz çok yüksektir Enerjinizin kuvveti tüm çevrenizin dikkatini çekecek ve size olan hayranlığın artmasını sağlayacaktır Bu hayranlık sadece fiziksel anlamda değil zekanız ve bilginizi birleştirerek işinize olan hakimiyetinizle de ilişkilidir Bugün dikkat etmeniz gereken konu; özel hayatınız eş ya da sevgilinizin görmezden geldiğiniz veya iyi niyetli düşündüğünüzden dolayı fark edemediğiniz bazı davranışları sizi rahatsız edebilir İlişkinizin bundan sonraki gidişatı için kendi içinizde derin düşüncelere dalabilir ve kararlar alabilirsiniz

Günün Olumlaması:
Hayatımın en şanslı en başarılı en sağlıklı en mutlu dönemini sevgiyle karşılıyorum Tevazum içtenliğim ve inançlarımdan aldığım güçle bana sunulan şansları en iyi şekilde değerlendiriyor başarılı sonuçlar elde ederek emin adımlarla ilerliyorum

Günün Kristali: Oniks

YAY

Gökyüzü bugün sabah saatlerinden itibaren yaşamınızın her alanında gerçekleştireceğiniz olumlu gelişmelere işaret etmekte Üretkenliğinizin çok yüksek olduğu zamanlardasınız Bugün kendinizi şımartın ve sizi ne mutlu ediyorsa o yöne ilerleyin Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden değer yargılarınız daha da gelişecek ve her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp kendinize değer verecek ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atacaksınız Kendinize güvenin ve ilerleyin Bekar Yay’lar kararsızlığınız ve duygusal tepkileriniz birlikte olduğunuz insanı bezdirebilir Sevgilinizi kaybetmek istemiyorsanız daha net ve kararlı olmayı denemelisiniz

Günün Olumlaması:
Gerçeğin farkına varamayanların karanlıklarından uzaklaşıp aydınlığa giden yolda yürüyebilmenin hazzındayım İyiyi kötüyü doğruyu yanlışı fark edebilmenin şükrüyle sahip olduğum yeteneklerimi birikimi en yüce ve değerli haliyle bütünün hayrına kullanıyorum Emek verdikçe kazanıyor ve başarı ile yürümeye devam ediyorum

Günün Kristali: Sitrin

OĞLAK

Aşka sevdaya güvene duyduğunuz ihtiyaç bugün tüm ruhunuzu esir alacak adeta Yaşanmışlıklarınız gün boyu sizi rahat bırakmaz Seçimlerinizi şu anda bulunduğunuz şartları daha önce hiç olmadığınız kadar sorgular durursunuz Her şeyden uzaklaşma isteğiniz iş hayatınızda problemler yaşamanıza sebep olabilir Dikkatli davranın kendi gerçeğinize ulaşıyor olmanın ağır bir imtihanıdır bu haliniz Geçmişte yarım kalan meseleler baş göstermeye başladığı andan beri yaşanan gerginliğin sonlanmasıdır belki de Eş ya da sevgilinizin yaptığı haksızlıklara ciddi bir karşı koyuş sergileyebilirsiniz Anlık kararlar vermeden önce duygularınızı özgür bırakın ağlayın gülün bağırın kaybettiğiniz sizi bulun ve sonrasında kararlar alın

Günün Olumlaması: Unuttuğum güveni aşkı ve kaybettiğimi sandığım masumiyetimi bulduğum adım adım huzuru yakaladığım zamanlardayım Kendimi sevebilmenin gücünü deneyimliyor bir bebek saflığı ve temizliğinde yepyeni bir hayata kucak açıyorum

Günün Rengi: Pembe

Günün Kristali: Carnelian

KOVA

Gökyüzü bugün hemen her konuda söyleyecek sözlerinizin olduğuna işaret etmekte Susup söyleyemediğiniz yüreğinizde biriktirdiğiniz her şeyi ifade edeceğiniz imkanlarla karşılaşacaksınız Daha doğrusu doğru zamanı yakalayacak ve biriktirdiklerinizi haykıracaksınız adeta Günün her saati olumlu yönde gelişmelerle moral bulacak ve isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz imkanlarla karşılaşacak kendinize olan güveninizle size sunulan her şeyi akıllıca değerlendirebileceksiniz Bugün çok gerekmedikçe harcamalarda bulunmamaya özen gösterin Özel yaşamınızda ise eşinizin kırıcı davranışlarını hoşgörü ile karşılayamayacağınız bir gündesiniz

Günün Olumlaması: Ben ruhumla bütünleşiyor söyleyemeyip yüreğimde biriktirdiğim sözlerimi özgür bırakıyorum Aşkın gücü ile cesaretleniyor sağlıklı kararlar alıyor ve uyguluyorum Hayatın bana sunduğu tüm nimetleri en yüce en değerli hali ile sahipleniyorum Şansıma şans kısmetime kısmet katıyor ve şükürle harmanlıyorum

Günün Kristali: Labradorit

BALIK

Gökyüzü son derece dinamik bir günü müjdeliyor sizlere Yeni insanlar tanıyabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz Bu yenilik fiziksel olarak yapacağınız bir değişim olabileceği gibi işinizle ilgili önemli bir girişimde olabilir Bugün oldukça yoğun görüşmeler yapabilir her görüşmenizden karlı çıkabilirsiniz Maddi olarak beklentilerinizin üzerinde gelişecek olumlu etkiler söz konusu Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu zihinsel yorgunluğa bağlı kas ve boyun ağrıları olmalı Özel yaşamınızda ise yaşadıklarınızı sorgulayacağınız ve yalnız kalıp düşüncelerinizi netleştirme isteğiniz bir hayli yoğun olacaktır

Günün Olumlaması: Ben Leylayım ben Mecnunum ben Yunusum ben sabırım ben aşkım ben rüzgarım ben suyum ben hayatım Var oluşun nimetlerini yüreğinde taşıyan gökkuşağıyım esip geçiyor yenileniyor hayatı tüm coşkusu heyecanı sevdası şansı bolluğu ile doya doya yaşıyor şükrediyorum

Günün Kristali: Ay taşı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com