Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Oyun Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
4story, ordusu, rose

Rose Ordusu 4Story

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rose Ordusu 4Story

Rose Ordusu 4Story

Görev veren: Prenses Marlone Meridian

Seviye Aralığı:

Görev Hedefi

Rose Ordusu'nun generali Rosleil ile görüsmelisin Kendisi Sakin Köyün batisinda, kampta kalir

Tanımlama

Prenses Marlone Meridian:

Babama yeteneklerinden bahsettikten sonra ona hemen izin verdi Senin Binay bölgesinde bas sorumluluga atanmandan, iste o hikayeden bahsediyorum Derion'un en önemli saglama kampi Orada problem var Senin yerine getirmen görevlerin var Hadi bakalim, Sessiz Köye git ve orada Rosleil ile bulus, kendisi Rose Ordusu'nun generalidir

[Oyuncu İsmi]:

Roseordusu?

Prenses Marlone Meridian:

Dis görünüse göre sanki benim emrim üzerine Binay bölgesinde saglama birligi kuruldu *flüstert* Onlara benim elim ve ayaklarim denilebilir Sakin Köye gidersen ve orada Rosleil ile bulusursan, neden bahsettigimi anlayacaksin

Görev Ödülü

Tecrübe: 580EP 1197

Sonuç Metini

Efendim? Bu olayin çözülmesi için prenses güvendigi birisini mi göndermek istiyor? Olamaz Bana danismadan böyle önemli bir karar almaz o Bu derece saçma bir haber getirip bana karsi geliyorsunuz demek* Rosemin, Kapiron ve Rodbi'nin getirdigi habere çok sinirlenir*

Ne dedin? Sen gerçekten Prenses tarafindan gönderilen saraydan gelen generalmisin? *fisildar* Hm her nasilsa buraya geldigin için ve problemlerimize çözüm aradigin için sana tesekkür borcum var Yalniz, su an bizim yardima ihtiyacimiz yok Sen en iyisi Köy Lideri Brahm'sa yardimci ol, kiçinda kurtlar kayniyor

4Story -

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com