Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayakkabıları, isimler, ünlü

Ünlü İsimler Ve Ayakkabıları

Eski 10-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ayakkabılar! Topuklusu, düzü, renk renk olanı Kadının asla vazgeçemediği ve ne kadarına sahip olsa da yenisine ‘Hayır' diyemeyeceği

Ya ünlüler?

Kimi 41 numara ayakkabı giyiyor, kimi 46 Bazısı ayakkabısını yurtdışından alıyor, bazısı özel yaptırıyor

İşte ünlülerin ayakkabı seçimleri!

Çağla Şıkel: Yurtdışından alıyor!

Başarılı manken 41 numara ayaklarıyla, kendisine uygun ayakkabı bulmakta zorluk çeken ünlüler arasında yer alıyor

Spor model ayakkabılar bulabilen Şıkel, topuklu ayakkabılarını da yurtdışından satın alıyor

Ata Demirer: Hepsi özel yapım!

Ünlü komedyen, en az kilosu kadar büyük ayaklarından da şikayetçi

Ata Demirer'in ayakkabı numarası 46 Koca ayakları yüzünden sanatçı, kendine özel ayakkabılar yaptırıyor

Deniz Akkaya: Ayaklarıyla barışık!

1 metre 78 santim boyundaki ünlü manken 40 numara ayakkabı giyiyor

Ayaklarını güzel bulduğunu ve onlarla barışık olduğunu söyleyen Deniz Akaya, ayakkabı alışverişlerini yıllardır yurtdışından yapıyor

Guzide Duran: Çeşit bulamıyor!

Türkiye'nin en uzun bacaklı mankeni olan Duran, 42 numara ayakkabı giyiyor

Mağazalarda 42 numara kadın ayakkabısı çeşidi çok fazla olmadığı için ancak özel üretim ayakkabı giyebilen ünlü manken, defilelerde de zor ayakkabı bulabiliyor

Kenan İmirzalıoğlu: Boyuyla orantılı olarak fazlasıyla büyük!

Ünlü oyuncu 190 santim boyuyla genç kızların çok beğendiği bir fiziğe sahip Ancak İmirzalıoğlu'nun ayakları da boyuyla orantılı olarak fazlasıyla büyük

46 numara ayakkabı giyen genç oyuncu, ayakkabılarını ya özel imal ettiriyor ya da gittiği seyahatlerde beğenip satın alıyor

Tuğba Özay: Ayaklarımı çok seviyorum!

Yaşadığı sıkıntılı dönemi şu günlerde dinlenerek atlatmaya çalışan ünlü manken, vücuduyla barışık bir kız

42 numara ayakkabı giydiğini gizlemeyen ve bu konuda kendisiyle dalga geçen Özay, “Bu boya bu ayak Ayaklarım küçük olsaydı, anormal bir görüntüm olurdu Ben halimden memnunum Ayaklarımı çok seviyorum” diyor

Asuman Krause: Buçuklu giyiyor!

Ünlü mankenin ayakları 415 numara Krause bakın bu konuda ne söylüyor “Herhalde anne karnında fazla durmuşum ki bu kadar büyük olmuşlar

Manken olmadan önce bunu sorun ederdim Ama şimdi ayaklarımın büyük olmasından şikayetçi değilim Tek sorun istediğim ayakkabıyı bulamamak"

Bülent Ersoy: En az 10 çift ayakkabı alıyor!

Elbiseleri kadar ayakkabılarına da büyük önem verdiği bilinen Bülent Ersoy, 44 numara ayakkabı giyiyor

Her yaz ve kış sezonu öncesi Avrupa'nın moda merkezlerinden Milano'ya ya da Paris'e giden Ersoy, gardırobunu yenilerken oradaki dünyaca ünlü mağazalardan ayakkabı alışverişi de yapıyor En az 10 çift yeni ayakkabı ve çizmeyle yurda dönüyor

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-24-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com