Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatan, duyduğunuz, gönderebileceğiniz, kişilere, mesajları, sözl, özlediğiniz, özlem, özleminizi

Özlediğiniz, Özlem Duyduğunuz Kişilere Gönderebileceğiniz Özlem Mesajları Ve Özleminizi Anlatan Sözl

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Özlediğiniz, Özlem Duyduğunuz Kişilere Gönderebileceğiniz Özlem Mesajları Ve Özleminizi Anlatan Sözl

Özlediğiniz, özlem duyduğunuz kişilere gönderebileceğiniz özlem mesajları ve özleminizi anlatan sözler

Gündüzün rengine benzemez gecenin rengi, üşütür ayaz korkutur karanlık, Bir gariplik bir hüzün var içimde, ya bu şehirde ben fazlayım yada yanımda biri eksik…

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık… Özlemeyi özledim Özlemeye değer ne kaldıysa…

Sevgin değil sensizliğindir kahreden, yalnız sesim değil yüreğimdir titreyen, gözlerim mi sanırsın seni tek bekleyen yüreğimi bırak ruhumdur seni özleyen

Uzakta olman hiç bir şeyi değiştirmez güneşte benden uzakta, ayda ama hiç bir günüm güneşsiz hiç bir gecem aysız geçmiyor Tıpkı yüreğimin (sensiz) olmadığı gibi…

Gelecekse beklenen beklemek güzeldir… Özleyecekse özlenen özlemek güzeldir… Sevecekse sevilen: İŞTE O HERŞEYE BEDELDİR…

Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem…

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen… Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen

Herzaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke…

Özledigim ne sensin ne de bir başkası… Özlediğim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri

Hani insan alamak ister, Gözlerinden yaş gelmez! Hani gülmek ister, yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! İşte o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

Gözlerimi kapattığım an gözümün önünde konuşmaya başladığımda ismin ağzımda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin?

Özlem bence ne birşeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış O bence içten içe ağlayış yada senden ayrı yaşayış

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com