Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2010, ara, başvuru, burs, kredi, sınıfların, tarihleri, yurt

2010 Ara Sınıfların Yurt, Burs Ve Kredi Başvuru Tarihleri

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

2010 Ara Sınıfların Yurt, Burs Ve Kredi Başvuru Tarihleri

2010 Ara Sınıfların Yurt, Burs ve Kredi Başvuru Tarihleri

Halen bir yüksek öğretim kurumuna devam eden ara sınıf öğrencilerinin yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi başvuruları 26 Temmuz-13 Ağustos 2010 tarihleri arasında alınacak

YURTKUR Genel Müdürü Hasan Albayrak yaptığı yazılı açıklamada, 2010-2011

öğretim yılında kurum yurtlarında barınmak, burs, öğrenim ve katkı kredisi almak için başvuru esaslarının belirlendiğini bildirdiBuna göre, halen bir yüksek öğretim kurumuna devam eden önlisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin başvuruları 26 Temmuz-13 Ağustos 2010 tarihleri arasında, yüksek lisans, doktora, ön kayıt ve özel yetenek sınavı ile yüksek öğretim programına girecek öğrencilerin başvuruları ise 20 Eylül- 1 Ekim 2010 tarihleri arasında YURTKUR’un ”wwwkykgovtr” internet adresinden yapılacak

Kurum yurtlarında barınmakta iken

yüksek öğretim kurumunun süresi içinde bitirememiş artık yıl öğrenclerinin yurt başvuruları, 13-24 Eylül 2010 tarihleri arasında 2009- 2010 öğretim yılında barındıkları yurt müdürlüklerinde alınacakAsıl listeden yurda girmeye hak kazanan öğrencilerin kayıtları 31 Ağustos-17 Eylül 2010 tarihleri arasında yapılacak ve yurtlar 13 Eylül 2010‘de hizmete açılacakYedek listeden yurda girmeye hak kazanan öğrencilerin kesin kayıtlar 20 Eylül 2010 tarihinden itibaren başlayacak, bundan sonraki her Pazartesi günü ilan edilecek olan yedek listedeki öğrencilere 5′er gün kayıt süresi tanınacak Yedek listeler bölge müdürlüğünün bulunduğu illerde bölge müdürlüğünce, bölge müdürlüklerinin olmadığı il/ilçelerde ise yurt müdürlüklerince ilan edilecekİlk defa bir yüksek öğret im kurumuna girecek olan öğrencilerden kurum yurtlarında barınmak, burs, öğrenim ve katkı kredisi almak isteyenlerin müracaatları ÖSYM tarafından sonuçların açıklandığı tarihten itibaren kurumun internet adresinden yapılacakAA

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com