Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
duha, okulu, uçuş

Duha Uçuş Okulu

Eski 10-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Duha Uçuş Okulu

Duha uçuş okulu

1995 senesinde, İstanbul' da, uzun yıllar havacılık sektöründe çalışmış, konusunda deneyimli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olan DUHA, dünyada geçerliliği olan uluslararası nitelikte Pilotaj, Kabin Memuru (Uçucu Hostes) , Yolcu Hizmetleri (Yer Hostesi), Harekat Memuru (Operation), lATA - UFTAA Ticketing (Biletleme), Tur Operatörlüğü ve Dispatcher (Uçuş Harekat Uzmanı) eğitimi vermektedir

Havacılık sektörüne gerekli tüm personeli yetiştiren bir okul ve Hava Taksi şirketidir

Verilen Eğitimler arasında :

Havayolu Pilot Eğitimi (tüm seviyeleri), Uçuş Harekat Uzmanlığı, Hostes Eğitimi, Operation, Yolcu Hizmetleri, Bilet ve rezervasyon uzmanlığı, Tehlikeli Maddelerin Havayolu ile taşınması, Kargo, Eğitimcinin Eğitimi gibi konular sayılabilir

Bunun haricinde özel uçaklarla yurt içi ve dışı uçuşlarda hizmet verdiğimiz Hava Taksi servisi mevcut

Yukarıda sayılan servislere ilave olarak , yerli ve yabancı uçaklara slot, izin, permi alınması, yer hizmetlerinin verilmesi, uçak kiralama, alım ve satımı yapılmaktadır

duhaaviation

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com