Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
amasyada, burs, vakıflar, veren

Amasyada Burs Veren Vakıflar

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Amasyada Burs Veren Vakıflar

Amasya eğitim ve kültür vakfı bursu : Sanlar mahallesi samsun caddesi avize sk No: 12/1 218 71 71

amasya ili sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Gümüslü mahallesi gazi caddesi vakıf ishanı kat2 212 60 27

amasya kılıçarslan eğitim vakfı bursu : (akev) gümüslü mahallesi sarbay is hanı no14/b 2125431

amasya göynücek ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı kat-3 615 21 71

amasya gümüshacıköy ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı 03587171001

amasya hamamözü ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Cumhuriyet caddesi hükümet konağı 03587876268

amasya merzifon ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Sofular mahallesi atatürk caddesi no14 5131903

amasya serdar zeren eğitim ve kültür vakfı bursu :

Gökmedrese mahallesi serdar zeren ilkögretim

okulu

amasya sultan beyazıt kültür vakfı bursu :

Dere kocacık mahallesi igneci baba sk Tutkun

ishanı kat1 2125507

amasya suluova ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı 0 358 417 17 99

amasya tasova eğitim ve sosyal kalkındırma vakfı bursu : Oteller caddesi haltun pasajı kat2 3123232

amasya tasova ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet binası

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com