Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
george, hayatı, snell

George D. Snell Hayatı

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

George D. Snell Hayatı

George D Snell

Annem ve babam, babamın babası bir sınır topluluğuna katılmak için Massachusetts taşındılar Minnesota doğumlu olmasına rağmen, her ikisi de New England'lıların Babam genç bir adam olarak doğu taşındı ve bir kaç yıl için Haverhill, Massachusetts YMCA sekreteri oldu Daha sonra o icat etti ve o günün motorlu tekne motorları için ignitors kullanılan indüksiyon bobinleri ikinci sargı için bir cihaz uygulama çalıştı Aralık 1903 yılında Bradford, Massachusetts, Haverhill bir banliyösünde, üç çocuğun en küçüğü olarak doğdu Annem ve babam ben Brookline, Massachusetts büyük dedesi tarafından inşa edilen ev dört yaşındayken taşındı ve benim üniversite öncesi eğitim aldığını mükemmel Brookline kamu okulları oldu

Bilim ve matematik benim en sevdiğim konular Boş zamanlarında, astronomi ile ilgili kitap ve fizik gibi normal çocukluk çağı klasikleri okudum Ama aynı zamanda spor zevk ve bahçesinde veya komşu bir boş arazide dokunmatik futbol oynamak veya beyzbol fırçalayın evinde toplamak için kullanılan beş veya altı gençlerin bir grup Göz boyayıcı öyküler ve oyunlar da çok benim çocukluk bir parçası idi

1900 yılında, ben doğmadan üç yıl önce, annem anne ve babası bir çalışma aşağı çiftlik ve Güney Woodstock, Vermont bölgesindeki 70 dönümlük arazi satın almış Yavaş yavaş evi restore edilmiş ve döşenmiş, "çiftlik" geçirdiği yazları benim çocukluk ve gençlik lezzetleri arasında yer aldı Bir ilgi, bahçecilik, tarım, ve ormancılık, bu ev deneyimin kalıcı bir miras var

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com