Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dağı, hayatı, nereli, zeynep

Zeynep Dağı Hayatı Zeynep Dağı Nereli

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Zeynep Dağı Hayatı Zeynep Dağı Nereli

Zeynep Dağı, 20 Aralık 1964'te Gölbaşı'nda doğdu Babasının adı İbrahim, annesinin adı Fatma'dır Akademisyen; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü bitirdi Yüksek lisansını ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde; doktorasını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde tamamladı Gazi Üniversitesi İİBF Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde araştırma görevlisi olarak çalıştı George Washington University'de misafir araştırmacı olarak bulundu Yardımcı doçent olarak, Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde öğretim üyeliği, Demokrasi Platformu Dergisi'nde editörlük, Bugün gazetesinde köşe yazarlığı yaptı Basılı üç kitabının yanısıra yurtiçi ve dışında makaleleri yayınlandı 23 Dönem'de Avrupa-Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Dağı, evli ve 2 çocuk annesidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com