Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
lisesi, meslek, osman, sağlık, yaşar, yenişehir

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi

Yenisehir Dr Osman Yasar Sağlık Meslek Lisesi

İzmir Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yenisehir Dr Osman Yasar Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yenisehir Dr Osman Yasar Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yenisehir Dr Osman Yasar Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Yenisehir Dr Osman Yasar Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Yenisehir Dr Osman Yasar Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YENİSEHİR DR OSMAN YASAR SAĞLIK MESLEK LİSESİ

Adresi: 1209 SOKAK NO:23 YENİŞEHİR

Telefon Numarası: 2324334930

Faks Numarası: 23243349302

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com