Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji > Rüya Tabirleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
karabasan, rüya, tabiri

Karabasan Rüya Tabiri

Eski 10-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karabasan Rüya Tabiri

Karabasan Rüya Tabiri

Çinlilerin dehşet ve korku rüyaları olarak adlandırdıkları bu tip rüyalar bizi kalbimiz hızla atarak, soluksuz kaldığımız bir şekilde uyandıran baskı altındaki duygusal enerjiyi açığa çıkarırlar

Bir karabasanla başa çıkmanın en iyi yolu mümkün olduğunca tekrar ona girip tehlike ile yüz yüze gelmektir Yeniden rüya gördüğünüzü hayal edin Enerjiyle karşılaşın ve onunla dost olun; onunla konuşmaktan korkmayın Onu sorguya çekin, gerekirse rüya arkadaşlarınızı yardıma çağırın “Kimsin sen? Nesin? Benim hangi duygumu temsil ediyorsun? Sana nasıl yardım edebilirim? Seni nasıl iyileştirebilirim? Sen bana nasıl yardım edersin?” Bir karabasan bizim ilgimizi ister ve bize korkularımızdan söz eder Kaçacak yerde ona doğru giderek onun tehditlerinin değişimini sağlarız ve korkularımızın üzerimizdeki gücünü elinden alırız

İnsanlar karabasanlar hakkında fazla düşünmeyi ve konuşmayı istemese de, bunlar insan ruhunun haykırışıdır Özellikle onlarla uğraştığımız ya da onlardan kaçınmaya çalıştığımız zamanlarda suçluluk hislerimizi, korkularımızı, geçirdiğimiz sarsıntıları, çözülmemiş sorunları yansıtır Bu nedenle karabasanlar güzel düşlerinizi yorumlamaktan daha önemli ve yararlı olabilir Bilinçaltınız sizi bazı şeylere karşı harekete geçirmek için dürtüklemektedir

Kabuslarınızı yorumlarken geriye bakıp kendinizi bir düzene sokmanız gerekir Bu kötü görüntülere neden olabilecek şeyleri düşünün Örneğin tek başınıza seyrettiğiniz korku filmleri böyle düşler görmenize yol açabilir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com