Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acıbadem, hayat, sağlık, sigorta

Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta

Eski 10-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ticaret Sigorta sağlık sigortaları pazarına Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta ile birlikte girme kararı aldı Acıbadem Sigorta'yla bir koasürans anlaşması imzalayan Ticaret Sigorta, sağlık branşında Acıbadem Sigorta'nın deneyim ve altyapısından yararlanmayı planlıyorTicaret Sigorta Genel Müdür Vekili Osman Akgün, Acıbadem Sağlık ve Hayat ile yaptıkları " Sağlık Sigortası Koasürans Sözleşmesi'ni imzaladıktan sonra şu değerlendirmeyi yaptı: "Sağlık branşında deneyimli kadrosu, altyapı avantajı ve cazip ürün yelpazesi bulunan Acıbadem Sigorta'nın etkin bir konuma geleceğine inanıyoruz Amacımız daima sigortayı geliştirmek ve yaygınlaştırmak Sağlık branşı da gelişime açık bir konu olduğundan, Acıbadem Sigorta ile işbirliği yaparak müşterilerimize sağlık konusunda da cevap vermek istedik"

Tekstilbank Acıbadem işbirliği

Tekstilbank Şube Müdürleri ile Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta yetkilileri, eğitim çalışmasında bir araya geldi Acıbadem Sigorta ve Acıbadem Sağlık Grubu tanıtım filmleri gösterildikten sonra, toplantının açılış konuşmasını Acıbadem Sigorta Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gülsultan Doğan yaptı Acıbadem Sigorta'nın üretim rakamları ve hedeflenen veriler Satış Grup Müdürü Serpil Akyol Erden tarafından, Acıbadem Sigorta ürünleri ise Projeler ve Organizasyon Grup Müdürü Timur Kaya tarafından Tekstilbank Şube Müdürlerine aktarıldı Acıbadem Sigorta ve Tekstilbank iş birliğinin şube karlılığı Gülsultan Doğan tarafından anlatıldıktan sonra, soruları Tıbbi Koordinasyon Grup Müdürü Dr Tuğrul Özseçen yanıtladı Oldukça verimli geçen eğitimden sonra başlayan akşam yemeği, Tekstilbank ve Acıbadem Sigorta üst düzey yöneticileri Mehmet Ali Aydınlar, Turgut Yılmaz, Çim Güzelaydın, Ahmet Naim Oktay ve birçok başka yöneticinin de katılımıyla gerçekleşti Yöneticiler iki kurumun iş birliğinin devamını dilediler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com