Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
askimin, birlestigi, nefretimin

Askimin Ve Nefretimin Birlestigi An :))

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevdiğin tek kişiyle olamadığında, seni seven tek kişiyle kalabilir misin?

Beni seversen, ben de seni severim Ben severim üzülürüz ikimizde

Beni değiştirmeye çalışma artık Ben buyum, gördün Yaşadın beni Tüm zorluklarımı çektin

Sevme artık Seni sevebilecek birilerini bul Üzme onu, onun da seni üzmesine izin verme

Benim kadar sevenini arama ama Bulamazsın, olmayacak hiç

Seni kimse beni kadar sevemeyecek

Ama ben de sevmeyeceğim artık, üzgünüm Seni seversem üzülürsün Artık üzülme

Aptal olma, sevme beni

Git ama gitmemiş gibi yap olur mu? Aşkını al ama kokun kalsın istiyorum

Yanımda olsan, sana sımsıkı sarılsam, kokunu içime çeksem Sende bana sarılsan, nefesini duysam, hiç yanımdan ayrılmasan İşte ancak o zaman dünyanın en mutlu insanı olabilirim

Sevmek tehlikelidir

“Biliyorum bunu Daha önce birini sevdim Sevmek; uyuşturucu almak gibidir Başlangıçta kendini iyi hissedersin, bütünüyle verirsin Ertesi gün, daha fazlasını istersin Henüz zehirlenmemiş, o duygudan hoşlanmışsındır ve onun üzerindeki egemenliğini sürdürebileceğini sanırsın Sevdiğin kişiyi iki dakika düşünür, sonraki üç saat boyunca unutursun

Ama, yavaş yavaş onun varlığına alışır, ona bütünüyle bağımlı hale gelirsin Böylece, onu üç saat düşünüp, iki dakika unutmaya başlarsın Yakınında değilse, bağımlılarının uyuşturucu bulamadıkları zaman hissettikleri şeyi hissedersin Uyuşturucu bağımlılarının, gerek duydukları şeyi bulamadıkları zaman hırsızlık yaptıkları, kendilerini aşağıladıkları gibi, aşk için her şeyi yapmaya sen de hazırsındır…”

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Seni olduğun gibi sevdim, tüm günahların ve arızalarınla Uzaktan sevmenin en güzel yanı bu zaten Kimseyi değiştirmeye kalkmıyorsun Her şeyi olduğu gibi kabulleniyorsun Aynı gökkubbenin altında yaşadığımızı bilmek yetiyor bana Başımızı kaldırdığımızda gördüğümüz sema aynı, yıldızlar aynı, dolunay aynı Bunu bilmek yetiyor bana Umurumda değil ki nerede uyuyorsun, kimin yanında…

Belki de bir hayalin peşinden yıllarca koşabilmektir ya da koşmayı düşünebilmektir ,aşk
Üstelik yitip giden, hızla geçen zamanın sonunda, o hayali hiç gerçekleştirememe olasılığına rağmen
Ve aslında hiçbir benzetmenin, hiçbir tarifin aşkı tanımlayamayacağını bile bile,
aşk üzerinde yazma, söz söyleme cesareti gösterebilmek, o yazılanları, söylenenleri okuyabilmek, dinleyebilmektir aşk

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-11-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Neden aşkın başladığı anı bilemeyiz de bittiği zamanı mutlaka biliriz

Sevmek,sevdiğin kişiyle birlikte olmak değildir unutma
Çünkü aşk; “onunla yaşamak değil, onu yaşamaktır aslında

Karşına çıkan herkeste seni aramak…
Seni hatırlattığı için birine âşık olduğunu sanmak…
Sen olmadığını bile bile, bütün hayatını bu ilişkiye adamak için çırpınıp durmak…
Bunu bile bile yaşamak nedir bilir misin?…
Düşünsene, ben seninle düşlerimi, heyecanlarımı, çocukluğumu, acılarımı aldattım…
Seni unuturum diye yaşamaya başladığım her aşkı, ben yine seninle aldattım…
Sen beni içine almadığından beri yıllardır ben seninle kendimi aldattım…

Özlem; gidip görmek istemen ama gidememen, görememen;gene de, istemen…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com