Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fıkralar, yok

Yok Böyle Fıkralar Bazıları+16

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yok Böyle Fıkralar Bazıları+16

Temel çok güzel bir rus kadınıyla evlenen Dursun'un karısına kafayı takmış Ne yapsam da bu kadınla birlikte olsam? diye içi içini yiyormuş Bir gün temel dayanamayıp Eva'nın yanına gitmiş:

Temel: Senden çok hoşlandım seninle birlikte olmak istiyorum
Eva: Hay hay, neden olmasın ama 100 dolarını alırım müsait olunca ben seni ararım gelirsin

Ertesi gün eva, Dursun işe gittikten sonra temeli aramış

Eva: 100 doların hazırsa hemen gel demiş:
Temel: Hazır hazır, hemen geliyorum

Temel 100 dolari Eva'ya verdikten sonra işi bitirmişler ve Temel evden çıkıp gitmiş Akşam dursun eve geldiğinde:

Dursun: Hanım temel bugün buraya geldi mi ?
Eva: Şeeeyyy geelldii
Dursun: Peki sana 100 dolar verdimi
Eva: Şeyyy dursunnnn verdii ama dinlee beni bii i
Dursun: Temel sabah koştur koştur yanıma geldi " Dursun bana acil 100 dolar lazım öğleden sonra size uğrar yengeye bırakırım" dedi **** bu temel çok dürüst adam ya!

Çocuk peltekmiş Öğretmeni tahtaya kaldırmış ve tahtadaki “kedi sütü iç” yazısını okumasını istemiş Çocuk:

- Tedi tütü it

Öğretmen bağırmış “doğru söyle” demiş Çocuk yine:

- Tedi tütü it

Öğretmen çok sinirlenmiş ve çocuğu dövmüş, “doğru oku dedim sana şunu!” demiş Çocuuğun artık canına tak etmiş ve bağırmış:

- Anatını tittimin tediti ittene tu tütü!

Çocuk babasına :
- Babacığım, annem ile nasıl evlendin?
Adam eşine dönüp :
- Görüyormusun, çocuk bile anlam veremiyor

Temel banka soymak suçundan yargılanıyormuş Hakim delil yetersizliğinden Temeli'n serbest bırakılmasına karar vermiş Temel bunu duyunca çok sevinmiş ve bağırarak hakime:

- Uy gözünü sevdiğim hakim beyi Bu paralar şimdi benim oldu dimi ?

Temel ile Dursun kafalarını çeker genel eve giderler Bir bayanı beğenirlerTemel önce girer işini hallettikten sonra çıkar Dursun sorar:

- Nasıl bir bayandı temel ?

- Vallahi benim karı bundan daha iyidir

Bu kez aynı bayana Dursun girer Temel sorar:

- Nasıl buldun kızı Dursun ?

- Vallahi senin karın daha güzel

Temel askerdeyken karısı fatmadan mektup gelir:

- Temel tarlalar kazılacak kazıyım mı? diye
Temel cevap gönderir:

- "Sakın kazıyım deme tarlada benim kaçak silahlarım var"
Tabi komutanı bunu duyunca temelin tarlasını kazmış kazmış bir şey yok temel arkadan mektup göndermiş:

- Fadimem tarlaları iyi kazdılar mı ?

Temel bir gün avrupaya gider Temel'in kötü bir aliskanligida vardir, sürekli içki içer Birgun bir bara girip barmenden üç bira ister ve hepsini içer Üç-bes defa böyle yapinca barmen merak eder ve sorar;

- Niye hep üç tane bira içiyorsunuz?

- Ben, Dursun ve Hamdi bizler üçüzüz Hepimiz dünyanin farkli yerlerindeyiz Hepimizde bara girdigimizde birbirimizin yerine bira içeriz, öteki iki birayi o yüzden içiyorum

Yine günlerden bir gün Temel bara gelir ve iki bira ister, barmen verirTemel biralari içtikten sonra tam kalkarken barmen sorar;

- Allah rahmet eylesin efendim, kardesinizin biri öldü heralde?

- Allah korusun ne ölmesi, ben içkiyi bıraktım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com