Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Pratik Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
meral, twitter, yorumları

Meral Okay Twitter Yorumları

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Meral Okay Twitter Yorumları

Meral Okay Ölümü twitter yorumları
Annemin hiç kaçırmadığı bir dizisi vardıİkinci Bahar bir çoğunuz o diziyi hatırlarsınız Meral Okay'ı ilk orada tanıdım ben bir kasap rolündeydi hatta beni diziye çeken çok güldüren şeyde Meral Okay elinde satırla oğlunu kovalama sahneleriydi=)
Ölümüne gerçekten çok üzüldüm nur içinde yatsın

Ölümü ile bir çok ünlü ünsüz insanı üzüntüye boğan Meral Okay ile ilgili twitter da yazılan yorumlarıda sizlerle paylaşmak istedim

İşte Ünlüler Meral Okay'ın ölümü için yazdıkları;

Saba Tümer:Gece Sezen Aksuyla saatlerce Meral Okay'dan bahsedip sabah vefat haberiyle uyanmanin ne kadar derinden uzdugunu aifade edebilmem cok zor

Işın Karaca: İçin'deki aşkla yazarak döktün sayfalara bizi Sensiz çok eksik olacak hayat Yolun ışık olsun Meral Okay Çok özel bir kadınsın

Can Bonomo: Toprağın bol olsun Meral Okay Ne güzel ablamızdın Huzur içinde uyu

Ceyhun Yılmaz: Dizilerin usta kalemi Meral Okay ı kaybettik, mekanı cennet olsun

Burak Özçivit: Meral ablanin haberi cok uzduRolumu anlattigi an gozumun onunden gitmiyorinanasi gelmiyor insanin,mekanin cennet olsun

Ali Sunal: Meral ablami MERAL OKAY'I kaybettik basimiz sagolsun

Hadise: Meral Okay'a Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine sabır diliyorumSinema dünyası çok değerli, çok sevilen ve sayılan bir isim kaybetti

Erol Köse: Güne Meral Okay'ın ölümü ile uyanmak ! ölüm ve Meral Okay birbirine ne kadar zıt, o hayat dolu idi, kahkahası kulaklarda, nur içinde yatsın

Sinemis Candemir: Cok uzuldum! Sevenlerine, ailesine bassagligi diliyorum! Huzur icinde yat Meral Okay! Sen sevdigin esine kavustun, biz 2nizi de kaybettik

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com