Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Şiir Cenneti

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gelemeyişimsin

Gelemeyişimsin.

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gelemeyişimsin.

Nasıl acıtıyor içimi sana gelemeyişlerim Sessiz çığlıklarım,her şarkının içinde sana sesleniyor her şarkı seni söylüyorSen olmuş harflersen olmuş çiçeklerböceklersen sanki yeryüzüGökyüzü beni anlatıyor sana:önce gürlüyor sonra şimşekler çakıyor sonra da boşalıyor sağnak yağışlar gözlerimdenYine puslu,sislizifiri gecenin ardından gün ağarıyor,yine sensiz uyanıyorum sabahlaraYine yoksun yanımdaYine olamayacaksınYine varamayacağım sana Sana varamayışlarımı ,gelemeyişlerimi bile bile koşmak varya ,yolun sonundan tekrar başa dönmekHer yeni başladığımda yine yeniden seni sevmek ,yorulmadan bıkmadanusanmadan tutunabilmek hayallere!!Ben böyle sessizim böyle boynu bükük duygularım,böyle mahsunBelki cesaretsizliğim,belki korkularım,belki umutsuzluklarım bunlara sebepYanında uyansaydım sabahlara daha fazla acı olmazmıydı içimizde ,yakmazmıydı kahreden keşkeler,ayaz tutmazmıydı sımsıcak bir gecenin ardında bedenlerimizOlmayışların bundan daha hafif belkideGelemeyişlerim azat değilim diyeNe kadar uzak olsanda özlemin öyle yakın ki banaöyle yakın ki kızışların gülüşlerin sevişlerin banaHatıra kalacaksın ellerimin titremeye yaklaştığı yarı yaşlarımda belki tozlanmış belki buğulu uzak ama bir o kadar yakın banaHer sabah günaydın diyeceğim,geceyse iyi uykular dileyeceğim kendimle sanaVe sen bileceksin ki Ve sen bileceksin kiSana gelemyişlerim çaresizliğimden içimdeki güçsüzlükten ,sana varma kanatlarım kırık,uçamayacak kadar yorgun,esir tutsak bakışlarımcesaretten yoksun korkularımAzat değilim!!Özgür değilim!!Sen hep bileceksin gelemeyişlerimin nedeniniOlmayışlarını gelemeyişlerimi bile bile seveceğim yine seni,hiç kirletmeyecek sende ki beni sözlerin Nefret bile edemeyecğim sendenlanet bile edemeyeceğim sana H ep allayacağım ,pullayacağım seni inadınaGitmemin en büyük nedeni seni uzaktan sevebilmek değilmiydi? Seni kendimden uzaklaştırmak bir o kadar sana yakınlaşabilmekGelemeyişlerim hep kalacak içimde ukde ve sen bileceksin gelemeyişlerimin sebebini

Kızsanda affedeceksin beni

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com