Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kurandaki, ufo, yunak, yılmaz

Yılmaz Yunak - Kuran'daki Ufo

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yılmaz Yunak - Kuran'daki Ufo

Arka Kapak

Bu kitapta, üzerlerine "kurumuş çamurdan damgalı taş" atarak koskoca bir orduyu perişan eden "uçucular"dan söz edeceğim size ve "uçucular"ın ne olduğunu anlatacağım Ve bir de soracağım: "Kâbe'yi yıkmaya yeltenen Ebrehe Ordusu'nun üzerine neden atom bombası atılamazdı; bunu engelleyen hamile kadır kimdi?"
Hatta size; "Rabbin katında işaretlenmiş taşlar"dan söz edeceğim Ne demek bunlar? Bugüne kadar bunları neden duymadık?
Homoseksüellik illetine yakalanan Sodom şehri yok edilirken Hz Lut ve ailesi neden dağların arkasına kaçmalıydı ve neden kesinlikle arkasına bakmamalıydı? Hz Lut ve yanındakiler arkalarına baksalardı ne olurdu?
Sodom'u yok eden atom bombasını oraya kim koymuştu? Hz Süleyman bir saatte 450 km süratle nasıl yolculuk yapıyordu; peygamber uçak mı kullanıyordu, başka bir taşıt mı?
Hz Peygamber katıldığı en az iki savaşta göksel yardım almış mıydı; Allah'ın Elçisi'ne yardım edenler hangi "ayırd edici işaretler"i taşıyorlardı?
İnsanlar, kendilerine bir insanın kılavuzluk etmesine neden itiraz ediyorlardı; o güne kadar onlara ve atalarına kim kılavuzluk etmişti?
Herşeyi öğrenmenin vakti geldi artık; haydi, derin bir nefes alın ve okumaya başlayın

Yazar: Yılmaz Yunak

Sayfa Sayısı: 240
Baskı Yılı: 2004
Dili: Türkçe
Yayınevi: Arıtan Yayınevi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com