Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
1453, bildek, eda, fetih

Eda Bildek - 1453 Fetih

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Eda Bildek - 1453 Fetih

Arka Kapak

Fısılda artık Hünkârım! Susarsan yok olacağım Konuş ki yangınımla var olayım! Dokun sözcüklerime, hayat bulsun romanım Çünkü sensin eksikliği satırlarımın Ben seni yazmak için seçilmiş hattat! Parmaklarıma tutuşturulan kalemin mürekkebinin renginde aşkın kanı
Yazmayı bıraksam kimse adının içimdeki aşkına dokunamayacak Yine ne garip Hünkârım, seni yazmasam hattatlığım yarım kalacak
Beni kimse anlamayacak Dahası adımı kimse bilmeyecek
Bir fetih kitabı yazacaktım, kaftanına kapandım Rüyan ile sınandım Ağır sınandım Gözlerimde fırtınalı deniz
Sağ yanımda surlar, sol yanımda aşk Üstümde bulut Refakatimde fethi müjdeleyen Akşemseddin'in sesi İçimde şehla bakışlarının dokunduğu kuyu
Her şey kuyuya dokundu
Ben susuyorum şimdi, sen konuş Sultanım!
Ne olur anlat Hünkârım, aşk ile zafere varsın bakışlar

Yazar:Eda Bildek

Sayfa Sayısı: 256
Dili: Türkçe
Yayınevi: Mola Kitap

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com