Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
genç, nurullah

Nurullah Genç

Eski 10-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nurullah Genç

Alıntı:

Nurullah Genç (d 9 Eylül 1960, Horasan, Erzurum) Türk şair, akademisyen 1983 Yılında Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü?nü bitirdi Aynı üniversitede Yüksek Lisansını tamamladı Yine aynı üniversiteden Doktor, Doçent ve Profesör unvanlarını aldı Şu anda İstanbul Ticaret Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi'nde Öğretim Üyesidir ve İşletme Yönetimi, Yönetim ve Organizasyon, Uluslararası İşletmecilik derslerini vermektedir

1990 Türkiye Diyanet Vakfı N'at-ı Şerif Büyük Ödülü Sahibi (Yağmur şiiri ile)

1987 Kültür ve Turizm Bakanlığı Roman Teşvik Ödülü sahibi (Tutkular Keder Oldu romanı ile)

1996 Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Kültür Hizmet Ödülü sahibi

1998 Tuzla Belediyesi Gül Şiirleri Armağanı Ödülü sahibi(Gül ve Ben isimli eseri ile ile)

1999 Türkiye Yazarlar Birliği Yılın Şairi Ödülü sahibi(Hüznün Lalesidir Dünya eseriyle)

Yıllardır işletme yönetimi kapsamında pek çok işletmeye danışmanlık yapan ve eğitimler gerçekleştiren Genç, proje uygulama ve stratejik planlama alanlarında da hizmet vermektedir

Şiir Kitapları

Çiçekler Üşümesin

Nuyageva

Yankı ve Hüzün

Aşkım İsyandır Benim

Siyah Gözlerine Beni de Götür

Yanılgı Saatleri

Yağmur

Rüveyda

Denizin Son Martıları

Aşk Ölümcül Bir Hülyadır

Hüznün Lalesidir Dünya

Gül ve Ben

Yürüyelim Seninle İstanbul'da

Müptelâdır Gemiler Benim Denizlerime

Sensiz Kalan Bu Şehri Yakmayı Çok istedim

Birkaç Deli Güvercin

Çanakkale:Her Şey Yanıp Gül Oldu

Ateş Semazenleri

Romanları

Tutkular Keder Oldu

Yollar Dönüşe Gider

İntizar

Mesleki Eserleri

Zirveye Götüren Yol:Yönetim

Yönetim El Kitabı

Başarı Bedel İster

Yönetim ve Organizasyon

Kalite Liderliği

Ortaklık Kültürü

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com