Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2012, sayan, seda

Seda Sayan 2012

Eski 09-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Seda Sayan 2012

Seda Sayan 2012

Yeni yılın ilk albümü Seda Sayan’dan geliyor Uzun zamandır çalıştığı 11 yeni şarkıdan oluşan Seda Sayan 2012 albümünü, geçtiğimiz hafta tamamlayan ünlü sanatçı, yeni çalışmasında İsmail YK ile de düet yaptı

Geçtiğimiz yaz çıkardığı single albümü İftira ile sevenleriyle hasret gideren Seda Sayan, yeni albümü Seda Sayan 2012 ile yeni yıla bomba gibi giriyor Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız en iyi ismi olan Seda Sayan, 4 yıl aradan sonra çıkaracağı yeni albümünde 11 şarkı seslendirdi

Hakan Akmermer prodüktörlüğünde Livadi Müzik etiketiyle çıkan albümün müzik direktörlüğünü Ahmet Özden üstlendi Ahmet Selçuk İlkan, Ali Tekin Türe, Burçin Birben, Fettah Can, İsmail YK, Mehmet Yüzüak, Murat Güneş, Rıfat Çamlıel, Sait Ergenç, Seda Akay, Selahattin Cesur, Selahattin Sarıkaya, Selami Şahin, Suat Aydoğan gibi ünlü isimlerin şarkılarını seslendiren Seda Sayan sürprizlerle dolu bu albümü için “Sevenlerime yeni şarkılar söyleyeceğim bu beni çok heyecanlandırıyor Onların seveceği güzel şarkılar yapmaya çalıştım Beğeneceklerini biliyorum” diyor

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Format : CD
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 1
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 12092012
15,00 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com