Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ermeni, fotoğrafları, resimleri, resmi, sokırımı, varmıdır

Ermeni Sokırımı Fotoğrafları Ermeni Sokırımı Resimleri Ermeni Sokırımı Resmi Varmıdır

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ermeni Sokırımı Fotoğrafları Ermeni Sokırımı Resimleri Ermeni Sokırımı Resmi Varmıdır

29 Ağustos 1914 tarihinde Ermeni çeteleri tarafından Siverek-Urfa Yüksekyol ve Karacadağ civarında türbe ziyareti sırasında esir edilip canlı hedef yapılarak şehit edilen müslüman Türkler

Silvan civarında, Beşnik ermeni köyüne Van ve Tolorya'dan gelip, Doryan Dano ve kardeşlerinin başında bulunduğu Ermeni çeteleri tarafından 11 Haziran 1915 tarihinde Şeytankaya mevkiinde şehit edilen milis subayı Hamid Efendi komutasında bulunan erzak kafilesi, jandarması ve subayları

Erzincan Odabaşı bölgesinde, birbirlerine bağlanmış halde öldürülmüş kadın ve çocukların cansız bedenleri

16 Şubat 1918'de, Erzincan'ın Vagarir köyünde, Ermeniler tarafından şehit edilen ve bir evin arkasında bulunan şehit edilmiş Türkler

Hasankale'de, Ermeniler tarafından şehit edilen kadın ve çocuklar

arkadaşlar bunlar bizim dedelerimiz ninelerimiz unutmayalım !

asla bir türk ile bir ermeni dost olamaz ! ermeniler bizim atalarımıza çok eziyet yaptılar hamile kadınların karnını kesip çocuklarını çıkarmışlar sonrada babalarına yedirmeye çalışmışlar hatta bir keresinde sadece bir gecede ermeni çeteler bir türk köyünü basıp 700 türkün kellesini gövdelerinden ayırmışlar kafaları üst üste dizerek kule yapmışlar kafaların yuvarlak olanlarını top diye oynamışlar sonrada türklerin cesetlerini boş bir kuyuya atarak üstüne beton dökmüşler tam rakamı hatırlamıyorum ama ermeniler o zamanlar 500000 türkü katletmişler tüm ülkeler türkler 15 milyon ermeniyi katletmiştir diyo ama osmanlı devletinin kayıtlarına bakıldığında osmanlı devletinde 12 milyon ermeninin yaşadığı yazar ne iş ? ayrıca GüL' ün türkiye ermenistan maçı için ermenistana cumhurbaşkanı olarak gitmesini KINIYORUM ( ak partiyi kötüleme gibi bi niyetim yok ) bence gül ermenistana gitmemeliydi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com