Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Sözlük Ağı

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açılımı, denir, isegev, isegevin, misyonu, neye

İsegev Neye Denir? İsegev Açılımı Nedir? İsegevin Misyonu Nedir? İsegev Ne Demek?

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İsegev Neye Denir? İsegev Açılımı Nedir? İsegevin Misyonu Nedir? İsegev Ne Demek?

İstanbul Eğitim ve Gençliğe Hizmet Vakfı-İsegev
İsegev tarihi,Hakkında bilgi,isegev kurucuları
BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan’ın annesi Tenzile Erdoğan’ın vefatının ardından bağışta bulunulmasını istediği İSEGEV, başta kız öğrenciler olmak üzere gençler için çalışıyor Kurucuları arasında eski Enerji Bakanı Hilmi Güler ve İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in yer aldığı, başkanlığını Erdoğan’ın yakın arkadaşı Ahmet Ergün’ün yaptığı İSEGEV “Gönülden topluma” sloganıyla öne çıkıyor
BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan, dün toprağa verilen annesi Tenzile Erdoğan’ın vefatının ardından çiçek gönderilmesi ve taziye ilanı verilmesi yerine bağışta bulunulmasını isterken, bu bağışların adresi olarak da İstanbul Eğitim ve Gençliğe Hizmet Vakfı’nı (İSEGEV) gösterdi Başbakanlık’tan yapılan bu açıklamadan sonra telefonları susmayan İSEGEV, 1996 yılından bu yana faaliyet gösteriyor Adından da anlaşılacağı üzere İSEGEV, ağırlıklı olarak kız öğrenciler olmak üzere eğitim gören gençlere destek oluyor

İSEGEV;
Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından, üniversite eğitimlerini tamamlamak üzere İstanbul’a gelen gençlere milli ve manevi değerler kazandırmak,barınma ihtiyaçlarını karşılamak,geleceklerini inşa etmek için “Gönülden Topluma” sloganı ile 1996 yılında, bir grup hizmet gönüllüsü aydınımız tarafından“İSEGEV” İstanbul Eğitim ve Gençliğe Hizmet Vakfı kuruldu

1996 yılında Kadıköy’de Hasanpaşa Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nu,1997 yılında Fatih’te Cerrahpaşa Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nu,2008 yılında Başakşehir’de Başakşehir1 Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nu,2009 yılında Başakşehir’de Başakşehir2 Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nu ve 2010 yılında da Hadımköy’de Hadımköy Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nu açarak yurt sayısını beşe yükseltti

MİSYON

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin maddi,manevi,kültürel,sanatsal,edebi,teknik,sosy al ve sportif alanlardaki eğitimine,öğretimine ve tekamülüne katkıda bulunmak,gençleri gelecekte üstlenecekleri görevlerin önemi konusunda bilinçlendirmek,yaşam ve eğitim kalitelerini yükseltmek,özgüvenlerini pekiştirmek,dünya gençliği arasında farkedilir duruma gelmelerini sağlamaktır

İsegev iletişim

E-posta
isegev@isegevorg
Telefon
0212 531 01 81 ve 0212 531 30 00 Fax: 0212 531 00 92
İnternet Sitesi
İSEGEV - İstanbul Eğitim ve Gençliğe Hizmet Vakfı

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com