Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
emekli, ikramiyesi, sorgulama

Emekli İkramiyesi Sorgulama

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Emekli aylığı ikramiye hesaplayabilmek aşağıdaki bölüme derece, kademe, ek gösterge, hizmet yılı ve ayı, ikramiye ile kıdem aylığına esas yılı girmelisiniz Ayrıca makam tazminatı alınıyorsanız ve bu görevde en az iki yıl çalışılmış iseniz tazminata esas makam göstergenizi de girmelisiniz
Hesaplanan aylık, emeklinin kendisi için geçerli rakamı vermektedir Dul, yetim ve diğer şahıslar için hesaplanan aylığın belirli oranlarla çarpılması gerekmektedir Bu oranları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz

BURAYA TIKLAYINIZ

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com