Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
değişik, hiçbiryerde, kapaklar, kapakları, olmayan, yeni, ödev

Ödev Kapakları - Yeni Değişik Ödev Kapakları - Hiçbiryerde Olmayan Yeni Ödev Kapaklar

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ödev Kapakları - Yeni Değişik Ödev Kapakları - Hiçbiryerde Olmayan Yeni Ödev Kapaklar

başka kapak resmi yokmu ne kadar fakirsiniz her gün
aynı şeyleri çıkarıp duruyorsunuz biraz aklınızı

kullanın canım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı:

bezanur´isimli üyeden Alıntı

başka kapak resmi yokmu ne kadar fakirsiniz her gün
aynı şeyleri çıkarıp duruyorsunuz biraz aklınızı
kullanın canım

Ödev Kapakları - Yeni Değişik Ödev Kapakları - Hiçbiryerde Olmayan Yeni Ödev Kapakları

Elimdeki arşivde hiç biryerde bulamayacağın kadar çok ve değişik kapaklar var beyzanur paylaşacaktım fakat bir türlü fırsat bulamamıştım ama şu an paylaşmıyacağım başka bir gün ve başka bir başlıkta yayımlayacağım bu arada sen başka yerlerde araya dur Aklını kullan canım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com