Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ambulanstaki, hemen, ibrahim, ilk, sözleri, tatlısesin, vurulduktan

İbrahim Tatlıses'in Vurulduktan Hemen Sonra Ambulanstaki İlk Sözleri

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İbrahim Tatlıses'in Vurulduktan Hemen Sonra Ambulanstaki İlk Sözleri neler olmuş

[img]images/smilies/maxih1 (5)gif[/img]

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı:

misafirim hıh´isimli üyeden Alıntı

İbrahim Tatlıses'in Vurulduktan Hemen Sonra Ambulanstaki İlk Sözleri neler olmuş

[img]images/smilies/maxih1 (5)gif[/img]

Tatlıses'in vurulduktan hemen sonra yaşadıklarını eski basın danışmanı Ozzy anlattı

Ozzy, saldırı anında yanında bulunanlardan aldığı bilgilere göre Tatlıses'in vurulduktan hemen sonra bilincinin açık olduğunu ve hastaneye götürülürken sürekli olarak "Olmadı şimdi, olmadı bu" sözlerini söylediğini belirtti

Asistanı Damla Buket Çakıcı ve şoförüyle birlikte program çıkışında uğradıkları silahlı saldırıda başından vurulan Tatlıses'in şoförü hakkında da bilgi veren Ozzy, şoförünün saldırıdan yara almadan kurtulduğunu söyleyerek, şoförünün "Kurşunlar sağımızdan solumuzdan her tarafımızdan akıyordu Ben de kendimi yere attım Onu koruyamadım" dediğini söyledi

hürriyet

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com