Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dizisi, dune, meclisi, rahibeler

Dune Dizisi 6 Dune Rahibeler Meclisi

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bayağı ve sıradan olanı alıp onu yeni bir biçimde aydınlatan kişi ürkütücüdür Fikirlerimizin değiştirilmesini istemeyiz hiç Bu istekler tarafından tehdit ediliriz ''Önemli şeyleri zaten biliyorum '' deriz hep Sonra Değiştirici gelir ve eski düşüncelerimizi çöpe atar
Zensufi Üstadı
Frank Herbert''in on iki milyondan fazla satan muhteşem DÜNE serisi insanoğlunun hayal gücünün büyük basardan arasındadır Bir mesih efsanesi olan DÜNE liderleri niçin sorgusuz sualsiz izlediğimizi anlatır

Ürünün Resimleri:

[*]Garanti Süresi (Ay) : 1

Piyasa Fiyatı - 09092012
haber ver

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com