Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, cumhuriyeti

Aşk Cumhuriyeti

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşk Cumhuriyeti

Aşk Cumhuriyeti

“Yumuşak bir koltuğa gömülerek bir solukta okuyacağınız, sürükleyici bir roman Harika sürprizlerle bezeli ve ışıltılı…”
- Sunday Times
“Yalnızlığıyla baş etmek için küçük oyunlar icat etmişti Eve bir şarkı mırıldanarak gir, vakit kaybetmeden radyoyu aç ki sessizlik olmasın Bir yandan da devamlı kendi kendine bu duruma alışacağını söylüyor olacaktı Alışacaksın çünkü bunu sen seçtin Bir kadeh soğuk beyaz şarap iç ve zor, uzun bir günün ardından rahatlamak için bunu hak ettiğini hatırlat kendine
Birkaç dakika sonra gerçekten de iyi hissedecekti Yiyecek bir şeyler hazırlayıp çabucak atıştırdıktan sonra tekrar dışarı çıkabilirdi Akşamları yapacak bir şeyler her zaman bulunurdu Dünyada tadılacak pek çok zevk vardı…
Ama tek acı veren an akşam saat altıda anahtarıyla evinin kapısını açtığı andı Karşısındaki karanlık boşluk bulutu üstüne çöreklenecek gibiydi
“Ben geldim,” diye seslendi evinin boş duvarlarına…”
Otuzlu yaşların ortalarında, bir ilişkiden diğerine atlayarak yüreğindeki boşluğu ümitsizce doldurmaya çalışan bir kadın ile duygusal hayatının enkazı altında ayağa kalkmaya çabalayan, iyi niyetinin bedelini ilişkilerinde tekrarladığı hatalarla ödemiş, kaybolmuş bir adam… Ve aileleri, işleri, dostları ile sımsıkı sarmalanmış, kanıksadıkları sıradan hayatlarında iki kişilik bir mutluluğa dair tüm umutlarının tükendiği noktada ezberlerini bozarak birdenbire, tüm yalınlığıyla filizlenen aşk…
Çağdaş Amerikan edebiyatının Pulitzer Ödüllü usta yazarı Carol Shields, Aşk Cumhuriyeti’nde ilişkileri, arayışları, yalnızlığı, aile bağlarını, içinde yaşadığımız zamanları ve yaşamın karşı konulmaz akışı içinde aşkın tüm dehlizlerini duru ve ince bir dille aydınlatıyor

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
15,42 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com