Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
devrinde, geçmiş, gezginleri, gün, taş, zaman

Taş Devrinde Bir Gün - Geçmiş Zaman Gezginleri - 1

Eski 09-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gizemli bir bilgisayar sizi Taş Devrine ışınlarsa ne yaparsınız?
“Hayır, bu gerçek olamaz!” mı dersiniz örneğin… Ya da ilerdeki “mamut sürüsü”ne mi bakarsınız hayretle?
Peki, Taş Devri insanlarıyla karşı karşıya kalınca… Lav püskürten bir yanardağın altındayken… Geri dönüş yolunuzu dev bir aslan kesince ne yaparsınız?
Yanıtlar, “Taş Devrinde Bir Gün”de!

“Taş Devrinde Bir Gün”, “Geçmiş Zaman Gezginleri” dizisinin birinci kitabı
“Geçmiş Zaman Gezginleri”, kahramanlarımız Banu, Selim ve Doğan’ın Taş Devri, Sümer Ülkesi, Dinozorlar Çağı, Eski Mısır ve Buz Devrinde geçen olağanüstü serüvenlerini, teknolojiden tarihe, coğrafyadan insanbilime uzanan çok geniş bir çerçeve içinde anlatıyor

Bu kitap, ilköğretim öğrencilerini, tarih ile tanıştırırken, iletişim hakkında düşünmeye de davet ediyor; çocuklar Taş Devrinde bir günü yaşarken, tarihi bilgilerin, hayal değil, gerçek bir hayat tecrübesi olduğunu, heyecanla daldığı hikâyenin içinde anlıyor İlköğretim öğrencilerine tarihi sevdirecek bir serinin ilk kitabı olarak, tüm öğrencilere, anne babalara ve öğretmenlere öneririm
Selda Fillikçioğlu - Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
7,92 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com