Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Dilekçe Örnekleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dilekçesi, süre, temyiz, tutum, yazılır, örneği

Süre Tutum Ve Temyiz Dilekçesi - Süre Tutum Ve Temyiz Dilekçesi Nasıl Yazılır, Örneği

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Süre Tutum Ve Temyiz Dilekçesi - Süre Tutum Ve Temyiz Dilekçesi Nasıl Yazılır, Örneği

Süre Tutum ve Temyiz Dilekçesi - Süre Tutum ve Temyiz Dilekçesi Nasıl Yazılır, Örneği
Süre Tutum ve Temyiz Dilekçesi - Süre Tutum ve Temyiz Dilekçesi Nasıl Yazılır, Örneği

YARGITAY ( ) CEZA DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NA
Sunulmak Üzere
………………………………… MAHKEMESİ SAYIN HAKİMLİĞİ’NE
DOSYA ESAS NO :
TEMYİZ VE SÜRE TUTUM
TALEP EDEN
MÜDAHİL SANIK :
…………………… …………………………
Adres: ……………………………………
VEKİLİ :
Av …………………… ……………… (TC Kimlik No: …………………………)
Adres: …………………………………………
Tel:…………………… Fax:……………………
KATILAN :
……… ………………… (TC Kimlik No: ……………)
Adres: ……………………………………
KONU :
Süre Tutum ve Temyiz Talebidir
SUÇ :
DAVA DEĞERİ :
…………… TL
AÇIKLAMALAR :
Adı geçen dosyada verilen karar usul ve yasaya aykırıdır, bozulması istemi ile temyiz ediyoruz Gerekçeli karar gelene kadar süre tutum talebinde bulunuyoruz
TALEP SONUCU : Yukarda arz edilen nedenlerle ve tetkikiniz esnasında ortaya çıkan sair nedenlerle iş bu hükmün bozulmasına ve gerekçeli karar tarafımıza tebliğ edilinceye kadar süre tutum isteğimizin de kabulüne karar verilmesini vekil eden adına saygıyla arz ve talep ederim
Sanık Vekili
Avukat

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com