Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
düşlerde, nefesini, sessiz, sevdim, söyleyemedim, öptüm

Düşlerde Sevdim Seni, Söyleyemedim.. Sessiz Öptüm Nefesini Söyleyemedim...

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Düşlerde Sevdim Seni, Söyleyemedim.. Sessiz Öptüm Nefesini Söyleyemedim...

Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim Sessiz Öptüm Nefesini Söyleyemedim
Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim Sessiz Öptüm Nefesini Söyleyemedim

Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim
Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim

Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım Düşlerimdeydin hep Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı
Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm Sessiz, sakin, sen rahatsız olma, ürkme diye, benden kaçma diye usulca öptüm Her nefesim senindi Çünkü ben, sen nefes alıp verdikçe vardım Ama sana ne sesimi, ne nefesimi duyuramadım Çığlık oldu sevgim, çarptı herkese Bir sana teğet geçti Öğrenemedin Söyleyemedim

Sana ben şiirler, sözler büyüttüm,
Sana ben baharlar, yazlar büyüttüm,
Sana ben hummalı gizler büyüttüm,
Söyleyemedim

Her kalemin ucuna düşen harf sendin Her dilimin ucuna gelen kelime sendin Ben her yazdığım kelimede seni büyüttüm, ben her kurduğum cümlede seni büyüttüm Sen bilmedin, ben söyleyemedim
Bahar sen varsan gelirdi, yaz sen varsan güzeldi Her gelişin bahar, her dokunuşun yazdı bana Ben her bahar hüzün kaplar, her yaz yaşlar akıtırdım yokluğunda Ben her baharı sen diye bekledim, ben her yazı sen diye geçirdim Bütün güzelliklerini sana büyüttüm Sen bilmedin, ben söyleyemedim
En ateşlisi sanaydı aşkın En güzeli, belkide en büyüğü sanaydı Gizli gizli yanardı yüreğimde Aşkım büyüktü, ateşi büyüktü, giz'i hepsinden büyüktü Gösteremedim Nasıl beni yakıp, erittiğini bilemedin Oysa sen buz gibiydin Yine de gelmedin Nasıl bir yürek büyüttüm sana gizli gizli Sen bilmedin, ben söyleyemedim

Şarkılar yazdım sana, okuyamadım
Hep yanımdaydın oysa, dokunamadım

Sana ben hayaller, düşler büyüttüm,
Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm,
Sana ben hummalı aşklar büyüttüm,
Söyleyemedim

Her şarkıya seni koydum, her şarkıyı sana yakışırdım Sen varsın diye söyledim hepsini ama sana duyuramadım
Hep benimle olduğunu hiç bilmedin Hayalinle yatar, hayalinle kalkardım anlamadın Anlamadığın, hissetmediğin için dokunamazdım sana, duvarların öyle kalındı ki, yapamadım

Hayallerimdin işte sen, bütün düşlerimdin
İyiye, kötüye akan her damla yaş sanaydı, sensiz olmazdı
Ateş gibiydi işte aşkın, dedim ya yakardı, söndüremezdim
Ama sen hiç birini bilmedin,
Ben de Söyleyemedim
:cryng:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com