Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
işık, kenan, konuş, sevdiğimveda, zerrin, özer

Zerrin Özer - Kenan İşık - Konuş Sevdiğim-Veda

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Zerrin Özer - Kenan İşık - Konuş Sevdiğim-Veda

Zerrin Özer - Kenan Işık - Konuş Sevdiğim-VEDA
Zerrin Özer - Kenan Işık - Konuş Sevdiğim-VEDA

Yüreğinin şarkısını söle bana…
Gece karanlık,yıldızlar bulutların arkasında yetip gitmiş,
rüzgar iç çekiyor yaprakların arasında…
Bırak çöziyim saçlarını,
Kulaklarımı göğsüne baslayım we orda o tatlı yalnızlıkta, gözlerimi kapatıp,kalbinin mırıltılarını dinliyim…
rrdama hiç bakmaktan…
ZERRİN ÖZER
Bende bakamam,dayanamam gözlerine…Tut ellerimi bu aşk böle bitmemeli nolur gitme…böle sensiz çaresiz bırakma beni,bırakma beni
Söylediklerin bitince sessiz oturalım hiç kımıldamadan… Yalnız ağaçalar fısıldaşsın karanlıkta we öylece bitsİn gece…Biribirimizin gözlerine bakalım ayrı ayrı yollara, gidelim konuş…Konuş sewdiğim yüreğinin şarkısını söyle bana
ZERRİN ÖZER
Kim bırakmış ki,kim bırakmış seni söleTut ellerimi gitme aşkım,gitme böle…nolur gitme böyle sensiz çaresiz bırakma beni…BIRAKMA BENİ…
Güller duruyordu gecenin içinde,sarı güllerNolur koparma dedim o kadar güzel duruyolarki orda ahh! dedim bizle birlikte güzel gün we koparıp gülleri bıraktın ellerime…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com