Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kırtasiye & Ofis

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
160, ajanda, hafthor, mini, morocmını, paperblanks, x140

Paperblanks 12-1761-5 Ajanda Moroc.Mını Haft.Hor ( Mini – 95 x140 mm. 160 Sf)

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Paperblanks 12-1761-5 Ajanda Moroc.Mını Haft.Hor ( Mini – 95 x140 mm. 160 Sf)

Paperblanks 12-1761-5 Ajanda MorocMını HaftHor ( Mini – 95 x140 mm 160 Sf)
[*]Paperblanks''i özel yapan sadece defter kapaklarında bulunan yaratıcılık değildir Doğaya saygılı, sürdürülebilir ekolojik ortamdan elde edilen selüloz ve bu hammadeden asit kullanılmadan üretilen kağıt yazdıklarınızın yüzyıllar boyunca kaybolmadan saklı kalmasını sağlarTüm Paperblanks ürünleri el yapımı olup, sayafalar uzun yıllar kullanılması için dikişli bir cilt kullanılarak biraya getirilmiştirMürekkebi hızlı bir şekilde emen, krem rengi kağıt arka yüzeye yazdıklarınızı geçirmez, böylelikle sayfanın her iki yüzeyini derahatlıkla kullanabilirsinizArka kapağının içinde bulunan ufak göz sayesinde küçük not kağıtlarınızı ajandanız ve defteriniz ile beraber muhafaza edebilirsinizPaperblanks''i özel yapan sadece defter kapaklarında bulunan yaratıcılık değildir Doğaya saygılı, sürdürülebilir ekolojik ortamdan elde edilen selüloz ve bu hammadeden asit kullanılmadan üretilen kağıt yazdıklarınızın yüzyıllar boyunca kaybolmadan saklı kalmasını sağlarTüm Paperblanks ürünleri el yapımı olup, sayafalar uzun yıllar kullanılması için dikişli bir cilt kullanılarak biraya getirilmiştirMürekkebi hızlı bir şekilde emen, krem rengi kağıt arka yüzeye yazdıklarınızı geçirmez, böylelikle sayfanın her iki yüzeyini derahatlıkla kullanabilirsinizArka kapağının içinde bulunan ufak göz sayesinde küçük not kağıtlarınızı ajandanız ve defteriniz ile beraber muhafaza edebilirsinizPaperblanks''i özel yapan sadece defter kapaklarında bulunan yaratıcılık değildir Doğaya saygılı, sürdürülebilir ekolojik ortamdan elde edilen selüloz ve bu hammadeden asit kullanılmadan üretilen kağıt yazdıklarınızın yüzyıllar boyunca kaybolmadan saklı kalmasını sağlarTüm Paperblanks ürünleri el yapımı olup, sayafalar uzun yıllar kullanılması için dikişli bir cilt kullanılarak biraya getirilmiştirMürekkebi hızlı bir şekilde emen, krem rengi kağıt arka yüzeye yazdıklarınızı geçirmez, böylelikle sayfanın her iki yüzeyini derahatlıkla kullanabilirsinizArka kapağının içinde bulunan ufak göz sayesinde küçük not kağıtlarınızı ajandanız ve defteriniz ile beraber muhafaza edebilirsiniz Mini – 95 x140 mm 160 Sayfa

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Organizer Tio : Ajanda
  • Ajanda-Organizer Tipi : Ajanda
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com