Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gamze, güller, içimdeki, kalabalık

İçimdeki Kalabalık [Gamze Güller]

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İçimdeki Kalabalık [Gamze Güller]

Konu: Edebiyat-Türk Öykü
Barkod: 9786054069149
Sayfa: 96 Ebat: 13,5x19,5 cm
Baskı Yeri: İstanbul
Turkuvaz Yayıncılık

""Hiç kalbinde kırmızı çiçekler açtı mı senin?" diye sormuştu bana eskiden beni çok seven biri, anlamamıştım Bir gün âşık oldum, anladım Beklemenin sahip olmaktan daha güzel olduğunu, kalbime dikenlerini batırıp da kanatanın aslında kavuşmak olduğunu keşfettiğimde, artık genç bile sayılmazdım"
Gamze Güller kitabındaki her öyküde değişik bir dünyanın kapısını açıyor okuruna, insanlık hallerine duygu zenginliğiyle, gönül gözüyle yaklaşıyor Kâh şaşırtıyor öykünün sonunda, kâh güldürüyor İkili ilişkilerdeki kırılma noktalarını, aşkın değişik hallerini ustalıkla katıyor öykülerine
"Gamze Güller`in öykülerinde dikkatimi çeken, farklı dünyaları içtenlikle anlatması ve tekrara düşmemesi oldu Dili, anlatımı, ayrıntı seçimi, atmosfer oluşturması kısa sürede kendi biçemini yaratacağının ipuçlarını veriyor"
CEMİL KAVUKÇU

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com